lekarz Anna Podleśny-Bochenek

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:1,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Kompetencje, kompleksowość podejścia powinna być skala 0/5, tłumaczenie choroby i leczenie - nie zdążyłem opowiedzieć o mojej chorobie bo Pani Doktor się spieszyła (chcę wspomnieć, że godziny przyjęć są od 15-18 a o 17:25 już nie mogła mnie wysłuchać) a wystarczyło 5 minut - choroba powtarzająca się od 3 lat o tej porze (zatoki) prosiłem o antybiotyk (wystarczyło spojrzeć w kartę pacjenta) - żenada! jak zawsze polska służba zdrowia mi nie pomogła - skorzystałem z lekarza prywatnego! tylko dlaczego Państwo zabiera (może nawet i kradnie) składkę zdrowotną co miesiąc jeśli ...

Kompetencje, kompleksowość podejścia powinna być skala 0/5, tłumaczenie choroby i leczenie - nie zdążyłem opowiedzieć o mojej chorobie bo Pani Doktor się spieszyła (chcę wspomnieć, że godziny przyjęć są od 15-18 a o 17:25 już nie mogła mnie wysłuchać) a wystarczyło 5 minut - choroba powtarzająca się od 3 lat o tej porze (zatoki) prosiłem o antybiotyk (wystarczyło spojrzeć w kartę pacjenta) - żenada! jak zawsze polska służba zdrowia mi nie pomogła - skorzystałem z lekarza prywatnego!
tylko dlaczego Państwo zabiera (może nawet i kradnie) składkę zdrowotną co miesiąc jeśli lekarz na służbie nie chce pomóc ?

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat