lekarz Anna Podleśny-Bochenek

2,1

Nie polecam wizyt u tej pani- arogancka, złośliwa, traktuje pacjenta z góry. Na ostry ból gardła poleciła mi zmienić pracę i wziąć kredyt. Polska służba zdrowia to porażka.

Polska służba zdrowia to porażka.

Nie polecam. Niemiła, niekompetentna, nie zaangażowana w swoją pracę. Przepisała mi nie te leki co trzeba, a potem się wypierała. Nie polecam!!

Ja również polecam panią doktor. Bardzo kompetentna, zleca konkretne badania i nie działa po omacku jak niektórzy lekarze. Nie raz już mi bardzo szybko pomogła.

Ja jestem zadowolony. trafnie, rzeczowo, konkretnie. Czytając powyższe opinie nie za bardzo wiem o co chodzi. ludzie oczekują chyba cudów a z tym do koscioła. ja polecam.

Nie polecam nikomu. Kompletny brak zaangażowania, pseudo Pani doktor ktora wywyższa się na każdym kroku, traktuje pacjentów tak choćby była tam za kare. Po ostatniej wizycie zmieniłem przychodnie

Pani powiedzmy doktor to wielkie nieporozumienie...mówiąc jej o mojej chorobie - tendinopatia - zapytała mnie co to jest...druga sprawa, jest bardzo nie miła i strasznie się wywyższa, byłem kilka razy i jeszcze ani razu nie pomogła tak więc wybrałem się do prywatnego lekarza który w kilka wizyt wyleczył moją przypadłosć. Odradzam tego lekrza.

Kompetencje, kompleksowość podejścia powinna być skala 0/5, tłumaczenie choroby i leczenie - nie zdążyłem opowiedzieć o mojej chorobie bo Pani Doktor się spieszyła (chcę wspomnieć, że godziny przyjęć są od 15-18 a o 17:25 już nie mogła mnie wysłuchać) a wystarczyło 5 minut - choroba powtarzająca się od 3 lat o tej porze (zatoki) prosiłem o antybiotyk (wystarczyło spojrzeć w kartę pacjenta) - żenada! jak zawsze polska służba zdrowia mi nie pomogła - skorzystałem z lekarza prywatnego! tylko dlaczego Państwo zabiera (może nawet i kradnie) składkę zdrowotną co miesiąc jeśli ...

tylko dlaczego Państwo zabiera (może nawet i kradnie) składkę zdrowotną co miesiąc jeśli lekarz na służbie nie chce pomóc ?