dr hab. n. med. Anna Polak

Laryngolog

2,5

Nie polecam !!! wizyta 200 zł , Pani doktor powiedziała że córka ma wirusowe zapalenie gardła , a dziecko już bolało ucho, głowa . Na następny dzień trafiliśmy do szpitala z zapaleniem ucha (

Nie polecam !!!

nie polecam tej Tej Pani Doktor Polak ja mialam zawansowanego migdalka i wezly chlonne szyji , migdalek byl juz nowotworowy az siny i po badaniu Doktor nie rozpoznala sie , pwiedziala ,ze wszystko w porządku a to byl juz zawansowany nowotwor migdalka z przezrzutami na wezly chylonne szyji.Nie polecam tej Pani Doktor bo wydaje mi sie, ze powinna takie cos zauwazyc jak mnie badala

nieporozumienie... ta lekarz nie ma tytułu doktora, jest zwykłym lekarzem, poza tym to mocno starsza Pani i nie bardzo wzbudziła moje zaufanie. A nazywa się Joanna a nie Anna

Mam kontakt z Panią Doktor od wielu lat, leczyła moje dzieci, mnie, męża. Zawsze trafiona diagnoza. Dziękuję.