Bardzo dobry lekarz, to mój pierwszy psycholog. Pani Anna od razu się na mnie poznała. Po jej wizycie zrobiło mi się odrobinę lepiej, zaleciła dalsze leczenie i już umówiłyśmy się na kolejną wizytę. Niestety troszkę odległą wizytę, ale to tylko dlatego, że ma dużo pacjentów. Jeden z niewielu lekarzy, który nie bierze w kieszeń a przyjmuje z wielkim zainteresowaniem! POLECAM JAK NAJBARDZIEJ!!!

Polecam Panią Anię, mi też została polecona przez znajomą. Bardzo ciepła, mądra osoba. W dodatku przyjmuje za darmo, w szpitalu.

Z ponad kilkudziesięciu psycholo1gów z którymi miałam doczynienia zawsze sobie powtarzam : p. Anna!

Pokazała mi parę rodzajów oddechów, które przy moich atakach nerwicy okazały się zbawienne!

Wciąż poszukujesz "Psycholog Przasnysz"?

mgr
Agnieszka Idźkowska-Guz