mgr Anna Polcyn-Radomska

Psycholog, Psychoterapeuta

Bardzo polecam Panią Doktor. Pomogła mi przetrwać koszmar rozwodu. Konsekwentna i odważna kobieta, bo jak już dostałam się pod Jej opiekę, to walczyła o mnie jak lwica. W dodatku nie tylko jest świetnym psychologiem, ale też zna się na prawie, co pomogło mi zachować spokój na rozprawach w sądzie.

Pani Anna jest otwartą i niezwykle empatyczną osobą o ogromnej wiedzy i kompetencji. Z każdego spotkania wychodzi się z pozytywna energią i siłą na przezwyciężanie trudności. Jestem przekonana, że terapia pozwoli mi wyjść na prostą i umożliwi normalne funkcjonowanie. Po kilku spotkaniach czuję się znacznie lepiej. Wszystkim gorąco polecam.

Pani Ania jest bardzo wyjatkowym specjalista w swojej dziedzinie: > oprocz znaczacego doswiadczenia oraz wiedzy, ma wprost niezglebione > poklady empatii i indywidualne podejscie do kazdego "pacjenta". Jest > wiec psychologiem z powolania. Jestem Jej ogromnie wdzieczna za > przeprowadzenie mnie przez trudny czas w moim zyciu. Z pomoca Pani Ani > przyjrzalam sie mojej przeszlosci, zrozumialam jak wielki ma ona > wplyw na moje obecne zycie, nauczylam sie roznych metod radzenia sobie > ze stresem, rozpoznawania i przygladania sie swoim uczuciom, wyrazania > ich w zdrowy sposob. Zaczelam bardziej ...

Pani Ania jest bardzo wyjatkowym specjalista w swojej dziedzinie:
> oprocz znaczacego doswiadczenia oraz wiedzy, ma wprost niezglebione
> poklady empatii i indywidualne podejscie do kazdego "pacjenta". Jest
> wiec psychologiem z powolania. Jestem Jej ogromnie wdzieczna za
> przeprowadzenie mnie przez trudny czas w moim zyciu. Z pomoca Pani Ani
> przyjrzalam sie mojej przeszlosci, zrozumialam jak wielki ma ona
> wplyw na moje obecne zycie, nauczylam sie roznych metod radzenia sobie
> ze stresem, rozpoznawania i przygladania sie swoim uczuciom, wyrazania
> ich w zdrowy sposob. Zaczelam bardziej rozumiec swoj wewnetrzny swiat,
> w tym stan emocjonalnego zamrozenia. Poznalam takze swiat ludzi wokol
> mnie, zwlaszcza tych gleboko poranionych. Choc jeszcze dluga droga
> przede mna, zostalam wyposazona we wszystko co mi potrzeba, by moc
> pracowac nad soba dalej, a przede wszystkim.. czuje sie wreszcie
> spelniona bedac po prostu soba:-) OGROMNIE dziekuje Pani Aniu! "

Bardzo dobry lekarz, to mój pierwszy psycholog. Pani Anna od razu się na mnie poznała. Po jej wizycie zrobiło mi się odrobinę lepiej, zaleciła dalsze leczenie i już umówiłyśmy się na kolejną wizytę. Niestety troszkę odległą wizytę, ale to tylko dlatego, że ma dużo pacjentów. Jeden z niewielu lekarzy, który nie bierze w kieszeń a przyjmuje z wielkim zainteresowaniem! POLECAM JAK NAJBARDZIEJ!!!

Polecam Panią Anię, mi też została polecona przez znajomą. Bardzo ciepła, mądra osoba. W dodatku przyjmuje za darmo, w szpitalu.

Z ponad kilkudziesięciu psycholo1gów z którymi miałam doczynienia zawsze sobie powtarzam : p. Anna!

Pokazała mi parę rodzajów oddechów, które przy moich atakach nerwicy okazały się zbawienne!