Bardzo polecam ten gabinet, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, leczenie bez stresu, delikatnie, Pani Doktor PRZEMIŁA!! Wszystko tłumaczy co robi, poświęca dużo czasu swoim pacjentom, pamięta ich zawsze. Od 10 lat jestem pacjentką, mój mąż również, teraz już tylko kontrolnie, "kosmetycznie" -np. wymiana starych plomb, usuwanie kamienia. Szczególnie polecam dla pacjentów, którzy w przeszłości zrazili się do dentystów i ze strachem myśleli o leczeniu zębów. Gabinet polecili mi znajomi- również po "przejściach" u innych dentystów, ja poleciłam gabinet moim bliskim, którzy "bali" się leczenia, a teraz jeżdżą całą rodziną. Ceny leczenia nie są wygórowane. Wizyty umawiane na konkretną godzinę, więc nie czeka się w kolejce. Zachęcam, polecam!!!

Cała moja rodzina (4 już dorosłe osoby)leczy się u Pani Ani - dzieci od 5 roku życia. Jest super - miło, fachowo, punktualnie, poleczmy wszystkim.Maciej K.

POLECAM!:D Pani Doktor bardzo sympatyczna , punktualność co do godzin wyznaczonych wizyt , niepotrzepana znieczulenia , bardzo staranna i skrupulatna osoba .

POLECAM!:D

Pani doktor tak potrafi "zagadać" bojącego się pacjenta, że myśli się o wszystkim tylko nie o borowaniu.

Naprawdę Pani Ania jest godna polecenia. Pozdrawiamy pacjenci z Chęcin:)

Naprawdę Pani Ania jest godna polecenia. Pozdrawiamy pacjenci z Chęcin:)

Gabinet na dobrym poziomie i godny polecenia.

Gabinet na dobrym poziomie i godny polecenia.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kielce"?

PRYWATNY GABINET STOMATOLOGICZNY
Sienkiewicza 16 lok. 12
25-333 Kielce
NZOZ AGATMED EDYTA AGATOWSKA
PUSCHA 3 ( OS, ŚLICHOWICE 1)
25-634 Kielce
ul. Szczecińska 4a