2,5
2,5

Pani Porada zawodzi przy poważniejszych sytuacjach zdrowotnych, powinna się zajmować tylko tymi standardowymi (nadwaga, niedowaga, sport etc.). Studium dietetyczne to za mało do pełnego profesjonalizmu, a dodawanie sobie rzekomego tytułu magistra nie pomoże. Odradzam.

Wizyta u Pani Ani notabene bardzo sympatycznej, okazała się porażka, kompetencje tego tego "dietetyka" są wątpliwe, dieta- pomimo zastosowania nie przyniosła rezultatów. Przykro mi ale nie polecam

Pani dietetyk jest sympatyczna. Niestety nie mogę polecić pani dietetyk ze względu na kilka rażących wpadek: brak kontaktu z pacjentem pomimo wielu prób, dieta ułożona przez panią Annę daleko odbiegała od moich oczekiwać i preferencji, była niepraktyczna, dość kosztowna i niestety nie do końca przemyślana. O ile wizyta u pani Anny w gabinecie była czystą przyjemnością, to niestety wszystko potem było katastrofą.

Szczerze polecam :) Pani Ania podchodzi bardzo indywidualnie do problemu. Pomogła mi schudnąć mimo moich problemów z tarczycą. Obecnie do p. Ani przychodzi moja siostra - również jest zadowolona i już szczuplejsza o 6 kg. Jeśli szukasz sprawdzonego dietetyka we Wrocławiu to polecam. Ważne jest też to, że p. Ania przyjmuje po południowo oraz w soboty.