Byłam w tym tygodniu robić protezy. Jestem zaskoczona uprzejmością Pani doktor jak i jej pomoc. Super babki, jestem zadowolona i polecam

Byłam w tym tygodniu robić protezy.
Jestem zaskoczona uprzejmością Pani doktor jak i jej pomoc.
Super babki, jestem zadowolona i polecam

Pani doktor zawsze przyjmuje w rękawiczkach więc kolor paznokci jest Jej osobistą sprawą.

Nie polecam tej Pani. Pani stomatolog z czerwonymi pazurami-fujjj. Pani po pierwszej rozmowie tel.została praktycznie do skreslenia ale postanowiłam sie przekonac na własne oczy.Dziwne ma podejscie do pacjenta-zarozumiała zdecydowanie!!! To była moja pierwsza i ostatnia wizyta!

Nie polecam tej Pani.

Polecam usługi Pani Stomatolog, profesjonalnie podchodzi do pacjenta, gabinet czysty i dobrze wyposażony, rtg na miejscu, ceny akceptowalne, miła atmosfera podczas wizyty.

Pani doktor odznacza się profesjonalizmem. Ja również jak większość ludzi unikałem dentysty jak ognia myśląc, że leczenie zawsze musi boleć. Nic bardziej mylnego. Leczenie jest bezbolesne i naprawdę skuteczne. Na dodatek odbywa się w miłej atmosferze. Polecam!

Zdecydowanie odradzam wizyty u pani doktor jest zarozumiała mało estetyczna,nie przyjmuje żadnych uwag co do wykonanej pracy a na dodatek mlaska żując gumę.

Pani Anna Porwik - wspaniały stomatolog, bardzo uprzejma zawsze uśmiechnieta . Zęby leczy delikatnie , estetycznie, dokładnie i bez żadnych komplikacji .Poświęca pacjentowi duzo czasu , dba o komfort.Przez wiele lat unikałam stomatologa -panicznie sie bałam . P. Anna wraz ze swoja bardzo sympatyczna pomocą wyleczyły mnie z tego strachu.Teraz wizyty w gabinecie sa przyjemnoscia .Gabinet zawsze bardzo czysty, zadbany.Pani doktor zawsze informuje co bedzie robione i na czym to bedzie polegało.Jestem bardzo zadowolona , polacam moim wszystkim znajomym jak i państwu.

gabinet i personel na naprawdę wysokim poziomie

gabinet i personel na naprawdę wysokim poziomie

wszystko ok,koszty leczenia ustalone z góry.Polecam

wszystko ok,koszty leczenia ustalone z góry.Polecam

Jeśli chcesz iść do lekarza który nie informuje jakie ma plany w stosunku co do twojego leczenia spróbuj! Szczerze odradzam!

Szczerze odradzam!