lekarz Anna Pospieszałowska-Furtak

Medycyna estetyczna

Pani Doktor profesjonalnie wykonuje swoją pracę przy tym bardzo miła, konkretna. Jak do tej pory nie spotkałam Lekarza u którego czułam się tak komfortowo. Polecam z całego serca.

Dr Furtak to świetna lekarka, widać, że zna się na swojej pracy i wie co robi. Bardzo ciepła i miła dla pacjentów, zawsze uśmiechnięta.

Pani dr Furtak przyjmuje też w CenterMed na Łazarza (obok pogotowia) i uważam, że zasługuje na same pozytywne opinie. Bardzo ciepła i miła osoba, wspierająca swoich pacjentów

Moim zdaniem Pani dr zasługuje na same pozytywne opinie. Ogromna wiedza i umiejętności. Polecam w 100%

Ja jestem w 100% zadowolona z Pani dr. Wykazała się dużą cierpliwością i zrozumieniem w momencie kiedy wbiegłam do przychodni robiąc na ostatnią chwilę badania do zielonej karty :) Dziękuję i pozdrawiam

Dziękuję i pozdrawiam

Bardzo miła i z profesjonalnym podejściem.

Bardzo miła i z profesjonalnym podejściem.

Zrobiłam zabieg za 2450 .Wypełnienie bruzd,kurze łapki,podniesienie kącików ust.po pierwszej wizycie po 10 ciu dniach efekt znikł.Poprawiono,oczywiście na mój koszt,miało sie trzymać 3-4 msce.Niestety po miesiącu nie ma już efektu.Kurze łapki w ogóle nie zniknęły.Czyli wyrzuciłam do śmieci kupe kasy i bardzo się zniechęciłam do tego typu zabiegów.Dużo na ten temat wcześniej czytałam i nie spotkałam się żeby ktoś był nie zadowolony.Nie polecam pani doktor jako lekarza medycyny estetycznej.Jest bardzo miła,ale nie o to w tym chodzi.