Pani Anna jest pierwszym logopedą, który mnie nie zniechęcił do dalszych wizyt, tak jak to było u innych. Dla mnie jako dla osoby dorosłej miało niebagatelne znaczenie, indywidualne podejście, dostosowane w końcu do mojego wieku. Potrafi służyć pomocą i radą w każdej chwili. Dzięki niej nie tylko wiem jak radzić sobie z jąkaniem, ale też czym ono jest . Przydatne jest to zwłaszcza w celu uświadamiania o tym inny osób. W ciągu półtora roku od pierwszej wizyty mój komfort mówienia poprawił się diametralnie . Jeśli kiedyś 10 procent moich wypowiedzi było płynnych, to teraz jest ich 90 procent. Jednego mogę tylko żałować, że nie spotkałem jej wcześniej. Pomimo tak znaczącej poprawy dalej zamierzam kontynuować terapie u pani Anny. Jan Sasiak

Pani Ania prowadzi indywidualne zajęcia logopedyczne z córką od dwóch lat. Dała się poznać jako osoba, która swoją pracę traktuje poważnie, a jednocześnie w kontakcie z dzieckiem jest zabawna, ciepła i cierpliwa. Potrafi słuchać i obserwować, nie patrzy co chwilę na zegarek, jest skoncentrowana na tym, co robi. Polecamy bez wahania. Rafał Kamiński

Super Pani logopeda po wnikliwej diagnozie wie co w trawie piszczy i pomaga bezbłędnie. Gorąco polecam. Monika Tobiasz