dr n. med. Anna Przeklasa-Muszyńska

Anestezjolog

Absolwentka Akademii Medycznej w Krakowie. Specjalizację w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii uzyskała w 1997 roku. W 2004 roku uzyskała stopień doktora nauk medycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W roku 2001 roku ukończyła studia podyplomowe w Europejskiej Szkole Anestezjologii (FEEA). W 2009 roku ukończyła studia podyplomowe „Medycyna bólu”.

Super Pani Doktor. Polecam gorąco polecam przesympatyczna i konkretna. ja miałam z nia kontakt w szpitalu Uniwersyteckim w Poradni Leczenia bólu

Dr Anna Przeklasa-Muszyńska - od pierwszego kontaktu z panią doktor pozbyłam się stresu,zabiegu nie pamiętam ale czułam jej obecność co dało mi błogie poczucie bezpieczeństwa.Bardzo miła i wyjątkowa kobieta z poczuciem humoru w wspaniałe kwalifikacje,profesjonalizm ....w sumie to by już mi wystarczyło,więc po co ta sedacja dożylna mi byla..? ;)

Wciąż poszukujesz "Anestezjolog Kraków"?

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11