dr n. med. Anna Przeklasa-Muszyńska

Anestezjolog

Absolwentka Akademii Medycznej w Krakowie. Specjalizację w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii uzyskała w 1997 roku. W 2004 roku uzyskała stopień doktora nauk medycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W roku 2001 roku ukończyła studia podyplomowe w Europejskiej Szkole Anestezjologii (FEEA). W 2009 roku ukończyła studia podyplomowe „Medycyna bólu”.

Ta pani zasługuje na najgorszą opinię. To, że nie jest żadnym lekarzem specjalistą, to nie zwalnia jej z obowiązku dbania o zdrowie pacjenta i ochronę jego życia. Przepisała mi jakieś trujące tabletki, po których o mało co nie straciłem życia. Ledwo z tego wyszedłem, dzięki pomocy osoby, która zna się na urazach. Jak się okazało p. Muszyńska takie same tabletki przepisuje wszystkim pacjentom, bez względu na choroby jakie posiadają. Gdy mówiłem tej pani, że tabletki wzmacniają ból i powodują arytmię, trudność w oddychaniu, to p. Muszyńska stwierdziła, że wszystko ma skutki uboczne. Czy tak się zachowuje lekarz. Jest to trudno dla mnie do zrozumienia, kto tej pani dał uprawnienia do wykonywania zawodu. Nie dość, że te tzw. leki w ogóle nie były na moje schorzenie, to jeszcze pogorszyłem sobie stan zdrowia, a ta pani z pewnością za to nie odpowie. Ktoś powinien nadzorować takie osoby, które szafuja ludzkim życiem i nic sobie z tego nie robią.

Trafiłam do Poradnii Leczenia Bólu w Krakowie z ostrym bólem w kości, policzka, przełyku i języka. Niestety pani Przeklaska-Muszyńska wykazała swój bardzo niski stan wiedzy. Pobieżnie spojrzała i nie zauważyła wielu urazów oraz niewygojonych ran. Ponadto kość się źle zrosła. Nie podała żadnej diagnozy i przepisała tabletki antypadaczkowe, które utrudniają gojenie się kości. A ponadto powodowały paraliż. Jest to poważnym błędem lekarskim, bo przez to zrujnowałabym sobie zdrowie. Dobrze, że od razu rzuciłam te tabletki i udałam się do profesjonalnego lekarza. Jak jest ból, to musi być przyczyna bólu i należy skupić się na leczeniu choroby a nie bólu. Tej pani jednak nie chciało się szukać przyczyny bólu. Nawet wywiad z pacjentem był byle jak przeprowadzony.

Na temat pani Przeklaski-Muszyńskiej niestety nie mogę się pozytywnie wypowiedzieć. Nie dość, że podczas wizyty wykazała brak podstawowej wiedzy, to jeszcze pacjenta traktowała z lekceważeniem, nie zwracając uwagi na to co w ogóle mówi. Podczas gdy wyraźnie wskazywałam na ból kości w konkretnych miejscach, ta pani niczego nie zauważyła lecz przepisała psychotropy, które przecież uszkadzają od wewnątrz strukturę kostną utrudniając zrośniecie się i odbudowę tkanki chrzestnej. Gdy udałam się do dobrego terapeuty poinformował mnie, że nie należy takich trujących tabletek przepisywać zwłaszcza po wypadkach i urazach. Ta pani widocznie powinna wrócić się na studia, aby się douczyć.

Niestety p. Przeklaska-Muszyńska reprezentuje bardzo niski poziom wiedzy medycznej, nie przeprowadziła żadnych fizykalnych badań, nawet najbardziej podstawowych palpitacyjnych. Nie rozpoznała urazu, chociaż wszystko było widoczne gołym okiem, nawet nie widziała krwawienia. W ogóle nawet nie patrzyła na pacjenta, całkowicie go ignorując a zajmowała się raczej tym, co ma wpisać do komputera. Przepisała niepotrzebnie szkodliwe tabletki, które utrudniały przepływ krwi i wzmacniały ból.

Super Pani Doktor. Polecam gorąco polecam przesympatyczna i konkretna. ja miałam z nia kontakt w szpitalu Uniwersyteckim w Poradni Leczenia bólu

Dr Anna Przeklasa-Muszyńska - od pierwszego kontaktu z panią doktor pozbyłam się stresu,zabiegu nie pamiętam ale czułam jej obecność co dało mi błogie poczucie bezpieczeństwa.Bardzo miła i wyjątkowa kobieta z poczuciem humoru w wspaniałe kwalifikacje,profesjonalizm ....w sumie to by już mi wystarczyło,więc po co ta sedacja dożylna mi byla..? ;)