Anna Przybylska

Ortodonta, Stomatolog

Niestety nie wiem jakim lekarzem jest ta pani. od roku próbuję się zapisać dzwoniąc w wyznaczonych dniach i godzinach, ale albo nie odbierają telefonu albo nieuprzejma nad wyraz pani z obsługi informuje, że nie ma możliwości żeby się zapisać. W dniu zapisów pani z obsługi odebrała mój telefon, ale przez 15 minut "wisiałam na linii" słyszałam tylko jak zapisuje w recepcji, po czym bezczelnie odłożyła słuchawkę, a jak dodzwoniłam się po raz kolejny, to oznajmiła, że niestety ale już miejsc nie ma... porażka.

Pani Przybylska jest naprawdębardzo kompetentną, wzbudzającą zaufanie ortodontką. Miła obsługa i bardzo dobre warunki sprawiają, że chętnie uczęszczam na zabiegi. Gorąco polecam!!!

Pierwszy raz spotkałam się z tak profesjonalną a zarazem miłą obsługą. Moje dziecko na wizytę jedzie bez żadnego stresu a wręcz przeciwnie - bardzo chętnie, jak na dobrą zabawę.

kompetentna,życzliwa, miła, wyjasnia każdy etep leczenia.

kompetentna,życzliwa, miła, wyjasnia każdy etep leczenia.

Najlepszy lekarz w Kielcach. Kocha swój zawód i pacjentów. Uprzejmośc i obsługa na ul. Klonowej jest niczym z filmu "Na dobre i na złe". Polecam ją dzieciom i dorosłym.

pani dr anna przybylska to zdecydowanie najlepszy stomatolog ortodonta, naprawdę widać efekty leczenia, spełnia oczekiwania pacjentów, doświadczenie pozwala jej kompleksowo podchodzić do wszystkich problemów, ma świetne podejście do nawet najmłodszych pacjentów!!!