dr Anna Przybyszewska

Psychiatra

Pani doktor jest bardzo wyrozumialym i empatycznym specjalistą. Zależy jej na pacjencie i widać zaangażowanie oraz to że chce pomóc. Jasno tłumaczy chorobę z którą pacjent się zmaga i plan leczenia. Na wszystkie pytania stara się odpowiedzieć. Z szacunkiem traktuje pacjenta. Polecam

Pani psychiatra na początku sprawiała wrażenie osoby kompetentnej i szukającej przyczyn dolegliwości, jednak jedyne, co robiła to przepisywała mi dalej te same leki, które brałam już wcześniej kasując co kilka miesięcy za kolejną nic niewnoszącą wizytę. Po 2 latach w końcu przypadkiem - bo sama zagłębiając się w wolnym czasie w tematykę różnych zaburzeń zauważyłam u siebie niepokojące objawy i tylko nie wiedziałam co mogą oznaczać i je przedstawiłam -podsunęła mi diagnozę - bingo, wszystko się zgadza, choroba "wrodzona" mózgu nie zagłębiając się w szczegóły. Nigdy nie czułam takiego szczęścia, że mogę coś w życiu zmienić, poczytałam, poznałam ludzi cierpiących na to samo i już miałam przed sobą wizję, że w końcu zmienię swoje życie i wyjdę z trwającego latami marazmu. Czekałam tylko na receptę na leki, które biorą ludzie z tą chorobą, bo "nasze" mózgi nie wydzielają pewnych substancji w taki sposób jak u neurotypowego człowieka. Niestety zostałam spławiona przez panią "specjalistkę", że leki wcale nie są mi potrzebne... I dalej mam brać to samo przytłumiające badziewie, co wcześniej, żeby wegetować dalej. 2 tygodnie stanu w którym w zasadzie pozbawiona nadziei na cokolwiek w dodatku z poczuciem oszukania i kompletnego zrujnowania jakiegokolwiek zaufania do lekarzy, bo to nie pierwszy
"specjalista" tego typu w moim życiu. Nadal jest źle, nadal nie mam gdzie otrzymać pomocy, ale lekarzom już nie zaufam nigdy przez tą panią. Odradzam.

Cudowny lekarz i człowiek.Jest miła,tłumaczy i nie patrzy na zegarek jak inni lekarze,którzy przyjmują prywatnie.

Wspaniały lekarz ;przesympatyczna pani doktor dzięki niej wróciłam do normalnego życia za co jestem jej bardzo wdzięczna polecam wszystkim potrzebującym dobrego specjalistę

Nie polecam i jeszcze raz nie polecam... Nie wiem jak wam ale mi bardzo zaszkodziła powodując bardzo wielkie spustoszenie w moim mózgu... Doprowadza mnie do całkowitej demencji przepisując mi silne detergenty do prania mózgu... Przez to też robię się coraz bardziej upośledzony umysłowo oraz bardziej niepełnosprawny ruchowo...👎👎👎

Szczerze polecam. Bardzo miła, ciepła osoba. Kompetentna, dobrze dopasowuje leki. Godna zaufania. Pomaga wrócić do narmalnego życia i funkcjonowania.

Cudowna Pani doktor. Kiedys ordynator w oddziale kobiecym w Lipnie. Bardzo mi pomogla wtedy. Teraz znow przechodze kryzys i jestem juz na jutro umowiona i to panstwowo w przychodni. Polecam calym sercem

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u tej pani doktor. Ma świetne podejście do pacjenta,indywidualne. Nie mogłam trafić lepiej. Polecam :)

Pani doktor jest fachowcem w swojej dziedzinie , zawsze maksymalnie skupiona na pacjencie.Jest to bardzo ciepła i profesjonalna osoba .Nie znam lepszego specjalisty

Miła i traktuje pacjenta jak człowieka nie przedmiotowo-a w tej dziedzinie medycyny oto szczególnie chodzi.Szkoda,że od nas odchodzi.J.R