lekarz Anna Puchała

Alergolog, Pediatra

2,7
2,7

Nie wiem jak kompetencje tej pani bo dziecko nie będzie u niej kontynuować leczenia. Dawno nie spotkałem tak niesympatycznej osoby. Jak ktoś taki może się zajmować dziećmi... dramat

Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami. Ta kobieta nie jest ani pomocna, ani kompetentna, ani sympatyczna - wręcz odwrotnie, odrzuca od niej w pierwszym kontakcie. Nie przyjmuje już prywatnie, bo chyba straciła wszystkich pacjentów, nie wierzę, że za wizyty u niej można by coś zapłacić. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!

Porazka..... Jestesmy w szpitalu i mojemu 3 miesiecznemu dziecku pobierala mocz bezposrednio wkluwajac sie igla bez znieczulenia! 2 razy podchodzila i sie jej nie udalo. Na drugi dzien inna lekarka zrobila znieczulenie i dziecko bez cierpienia i placzu przeszlo pobieranie moczu. Gdybysmy wiedzieli ze robi sie to ze znieczuleniem to w zyciu bym sie nie zgodzil zeby ta osoba dotykala moje dziecko!!!!

dziwię się skąd głosy na nie; a ja każdemu polecam i dużo moich znajomych korzysta z porad tej lekarki, bo: 1/ tłumaczy dlaczego dziecko dosteje lek 2/ ma czas na wytłumaczenie choroby 3/ dużo czasu poświęca zapobieganiu 4/ nie naciąga na częste kontrole

1/ tłumaczy dlaczego dziecko dosteje lek
2/ ma czas na wytłumaczenie choroby
3/ dużo czasu poświęca zapobieganiu
4/ nie naciąga na częste kontrole

nie podzielam poprzednich opinii- Pani dr każdą swoją decyzję tłumaczy, pyta czy czy zrozumiałam,daje czas na zadawanie pytań, szanuje moje zdanie i moje wątpliwości; na pewno tam wrócę.

Odradzam !!! stanowczo odradzam !!! kobieta zamiast leczyć alergię ,wynajduje w nas inne choroby , będąc na odczulaniu pacjenta trzyma gabinecie ponad 30 min. Moja córeczka po wyjściu z gabinetu płacze że więcej tam nie wróci !!! a wizyta w jej prywatnym gabinecie kosztuje najmniej 170 zł najwyższa cena dochodzi do 320 zl. sama tyle dałam za przesłuchanie oskrzeli i zapisanie witamin po czym gdy wróciłam do domu córeczka miała 38,2 stopnie gorączki !! a pani puchała zapewniała że wszystko jest w pożądku !!!

Brak słów co do kompetencji pani doktor,nikomu nie polecam a wręcz odradzam.Trafiłam do tej kobiety przypadkiem bo mój lekarz się wyprowadził i ona zajęła jego miejsce,na początek bez większego wywiadu odstawiła mojemu dziecku wszystkie leki bo stwierdziła że jest tego za dużo i w ciągu 1,5 miesiąca od odstawienia miał zapalenie oskrzeli,płuc i ucha środkowego,ale pani doktor uważa że dziecko ma prawo chorować 12 razy do roku.Szkoda słów!!!NIE POLECAM

bardzo polecam!jestem zadowolona z leczenia córki (alergia, astma),mam też rocznego synka z którym także chodzę do Pani doktor Puchała efekty są naprawdę zadowalające. Ponadto zawsze mogę liczyć na poradę telefoniczną i pomoc. Pani Doktor Puchała jest lekarzem naprawdę godnym polecenia

Niestety nie mogę polecić Pani Puchały, leczyła mnie na alergię gdy byłam dużo młodsza, lecz polegało to jedynie na przepisywaniu zyrtec-u, właściwie nie powinno nazywać się leczeniem lecz łagodzeniem objawów. Teraz mam bardzo dobrą specjalistkę, co jakiś czas przeprowadza mi spirometrię, jestem na odczulaniu, każda wizyta zaczyna się od wywiadu-to nazywa się leczeniem.