Urodzilam synka 3 tyg. temu i mialam wielkie szczescie ze trafilam na polozna Pania Anie to polozna z powolania kobieta aniol dzieki niej porod okazal sie wspanialaym przezyciem dziekuje z calego serca

Wspaniała położna, życzliwa, kobieta anioł. Mimo, iż poród to dość bolesne przeżycie- w dosłownym tego słowa znaczeniu- p.Pułczyńska pomogła mi się zrelaksować i skupić wyłącznie na tym , by cała akcja porodowa przebiegła możliwie jak najszybciej. Dzięki pomocy tej wspaniałej położnej 11.listopada b.r. przyszła na świat nasza cudowna córka Emilia.

Wspaniała położna, życzliwa, kobieta anioł.

Miła i bardzo ciepłą osoba - w tym szczególnym okresie gdy jako rodząca potrzebowałam wsparcia potrafiła je dać zachęcic do wysiłku i uspokoić gdy mały zaczął płatać figle. Pani Aniu - dziekuje

Wciąż poszukujesz "Położna Kraków"?

Maria Kaleta

Położna