lek. dent. Anna Pupiel

Bardzo polecam Panią Doktor, zarówno dorosłym jak i dzieciom. Będą Państwo mile zaskoczeni podejściem do pacjenta i profesjonalizmem. Strach przed stomatologią przestaje istnieć ! :)

Super Doktor. Nie znam lepszego stomatologa dziecięcego. Extra podejście, pełen profesjonalizm. Zawsze z uśmiechem i chęcią do pracy :) Nic tylko leczyć ząbki !

Przemiła Pani stomatolog. Kompetentna, fantastyczne podejście do dzieci. Pełen profesjonalizm. Polecam!!!!!!!!!

Przemiła Pani stomatolog. Kompetentna, fantastyczne podejście do dzieci.
Pełen profesjonalizm. Polecam!!!!!!!!!

Fantastyczna pani stomatolog😀profesjonalne podejście do pacjenta.Przy tym zawsze uśmiechnięta i zawsze gotowa udzielić odpowiedzi na nurtujące nas pytania.