Anna Pyclik

Är ja przeciwnie bylam u Dr moze 8 lat temu zaplombowala ni zeba do dzisiaj go mam.Niestey 3 zeby stracilam przez tego 👽dr.cezary wtedy byl taki slawny.Popsol ni zeby stracilam je wyrywajac .Nie radze tam isc.Ostrzegano mnie .Natomiast panik det plomba zab do dzisiaj.Przez te lata Nie bylam w Swinoujsciu strasznie mnie oszukano tez przez jednego protetyka robili lade Na polakach To historia.Polecam Dr z doswiadczenia.chetnie bym Dr odwiedzila Ale Nie man dobrych wspomnien ..Pozdrawiam z Lund zycze pani Dr duzo paccjentow..Najlepsza Dr ska mnie .

Nie polecam, pląba wyleciała po pól roku, zab bolał tydzień!!! a ceny z Kosmosu .zaplacilam 300 zl gdzie w innym gabinecie 150 zl z lepszą oblslugą!!! fatalnie!!!!

naprawde dobra kobieta moze troszke droga ale dobrze robi

naprawde dobra kobieta moze troszke droga ale dobrze robi

Nie lubię dentystów, taki uraz z dzieciństwa, choć z każda wizytą u tej P. dentystki zmienia się moje nastawienie. Zawdzięczam tej Pani uratowanie zęba z zapaleniem miazgi, choć inny stomatolog stwierdził, że koniecznie będzie jego usunięcie i zastąpienie implantem. Jeśli chodzi o atmosferę mogę napisać tylko jedno, "do rany przyłóż". Dziękuje

Koszmar!!Wszystkie zęby "wyleczone" przez tą Panią w niedługim czasie okazały się zepsute.Z czego dwa trzeba było już tylko usunąć.Zawdzięczam jej dużo bólu oraz dużą stratę pieniędzy i czasu.Polecam dla masochistów.