Anna Pyclik

2,8

Nie polecam, pląba wyleciała po pól roku, zab bolał tydzień!!! a ceny z Kosmosu .zaplacilam 300 zl gdzie w innym gabinecie 150 zl z lepszą oblslugą!!! fatalnie!!!!

Nie lubię dentystów, taki uraz z dzieciństwa, choć z każda wizytą u tej P. dentystki zmienia się moje nastawienie. Zawdzięczam tej Pani uratowanie zęba z zapaleniem miazgi, choć inny stomatolog stwierdził, że koniecznie będzie jego usunięcie i zastąpienie implantem. Jeśli chodzi o atmosferę mogę napisać tylko jedno, "do rany przyłóż". Dziękuje

naprawde dobra kobieta moze troszke droga ale dobrze robi

naprawde dobra kobieta moze troszke droga ale dobrze robi

Koszmar!!Wszystkie zęby "wyleczone" przez tą Panią w niedługim czasie okazały się zepsute.Z czego dwa trzeba było już tylko usunąć.Zawdzięczam jej dużo bólu oraz dużą stratę pieniędzy i czasu.Polecam dla masochistów.