lekarz Anna Pyra czernik

Witam, miałam doczynienia z tą Panią w ciąży tylko raz. Jest tak pazerna na kase że głowa boli! wizyty prywatne drogie, zaleca najlepiej same badania 3d co prawda jest przemila na wizytach ale proponuje sama cesarskie ciezie za jedynie 2000 zl jeśli ma przyjechać specjalnie do szpitala na ujastek lub 1000 jeśli jest w ten dzień na zmianie, poleca również swoja polozna za 700 zl! po prostu paranoja jakas! przepisałam się do innej lekarki i rodziłam na ujastki, nie miałam umówionego porodu jak większość Pan w tym szpitalu i nie miałam umówionej poloznej a urodziłam wraz z moja lekarka i jestem bardzo zadowolona! o tekj całej Pani Pyra Czernik nie chce slyszec! Moja znajoma pracuje w tym spzitalu i od razu mi odrdzila ta ginekolog! powiedziała ze ona ma największe stawki i jak się kasy nie daje to nie ma się najlepiej! pozdrawiam\

Pani doktor wg mnie bardzo miła. Zszywała mnie po porodzie w szpitalu i jestem bardzo zadowolona. Mimo, ciężkiego porodu, dużego peknięcia i cięcia krocza, nie wspomne już o hemoroidach, które się pojawiły w wyniku parcia, moje krocze wygląda jak u nieródek.Dla mnie super lekarz.

Jestem pacjentka Pani Anny która prowadzi mi ciąże i jestem bardzo zadowolona:)/IZA