lekarz Anna Rączka

chodzę do pani doktor już 19 lat i jest super lekarzem miła uprzejma i bardzo sympatyczna osoba.Takich lekarzy jak dr Rączka powinno byc więcej.A to co się stało przy cc to każdemu się może zdażyc.

PANI DOKTROR PROWADZIŁA MOJA CIĄŻĘ I WSPANIALE SOBIE PORADZIŁA. MOJA CIĄŻA BYŁA ZAGROŻONA STAWAŁAW ZA MNĄ U SAMEGO ORDYNATORA I SI Ę SPRZECIWIAŁA ZA CO JEJ DZIĘKUJĘ. ONA WYKONYWAŁA CC Z ORDYNATOREM I WSZYSTKO BYŁO OK .PO TRZECH DNIACH WYSZŁAM Z MOIMI CÓRECZKAMI.DOKTOR N... POTRAKTOWAŁ MNIE JAK INTRUZA A ONA MI POMOGŁA.

Zamiast wypisywać tutaj bzdury na temat Pani doktor - poprzeglądajcie internet. To nie jest jedyny przypadek nacięcia dziecka podczas cc.

Pani doktor jest wspaniałym fachowcem, prowadziła 2 moje ciąze, bardzo pomogła mi przy porodzie. Trafnie i skutecznie ustawiła leczenie, dzieki czemu zaszłam w pierwszą ciąze inni lekarze nie dawali mi szans zostania matka.Ponadto Pani doktor jest wspaniałym człowiekiem, dla którego nie licza się tylko pieniądze, można z nia porozmawiać na każdy temat, ma w sobie duzo dobrego jako czlowiek i lekarz.Zawsze bedzie moim lekarzem.

Ludzie co wy tu za rzeczy wypisujecie az śmiac sie chce!!! Znam sprawe b.dobrze piszecie jakby ona zabila te dziecko z premedytacja, a ono zostalo zaledwie draśniete i to sie zdaza w wielu przypadkach podczas cesarskiego ciencia, cud ze matka zyje i dzecko bo skoro reszta lekarzy nie umiala sobie poradzic z tym trudnym porodem i wzywali Pania Rączke i jej sie udalo uratowac tych pacjetow to rodzice powinni byc wdzeczni a nie odwrotnie.

Pani dr Ania prowadziła moją ciążę i jestem z niej bardzo zadowolono, ona uratowało moje dziecko przy porodzie, dzięki niej mam zdrowego syna. Jestem jej za to dozgonnie wdzięczna. więc skończcie pisać o niej takie brednie, bo nikt z nas nie wie jak naprawdę było. Tak życzliwych i troskliwych lekarzy jest bardzo mało.

no wlasnie!!!!!!chwalicie bo cale szczescie wam i waszym dzieciom nic sie nie stalo.to ze wszystko bylo dobrze nie znaczy ze jest super lekarzem,inny lekarz tez by sobie pewni poradzil.a fakty s atakie ze ta pani naduzywa alkoholu i wszyscy o tym wiedza!!!!od dawna glosno sie mowilo o jej sklonnosciach do kieliszka az doszlo do najgorszego.moze ona byla dobrym lekarzem ale alkohol niszczy kazdego!!!nie ważne czy lekarz,prawnik,czy hydraulik.... nie rozumiem jak mozecie ja bronic.skrzywdzila takie malensto a moglo nawet zdarzyc sie cos gorszego!!!!ciekawa jestem co byscie pisali gdyby to dotyczylo waszego dziecka???

ludzie opamietajcie sie jak mozna pisac takie rzeczy jest to osoba kpmpetetna ona uratowala moje zycie za co jestem jej dozgadnie wdzieczna kto z was jest bez winy niech rzuci kamieniem wy kobiety jestescie daremne nie wszystkie ale wiekszasć jak nie mialyscie pieniedzy nie wolala od was i nawet leki dostalyscie wiec prosze zastanowcie sie jesli bedzie mosiala poniesc konsekwencje napewno poniesie jest czlowiekiam honoru i bardzo dobrym lekarzem i fachowcem takich jak dr ania jest bardzo malo wiec zastanowcie sie prosze

Wspaniały lekarz. Chodzę do Pani dr od prawie 19 lat i nie mogę powiedzieć żadnego złego słowa na jej temat.

Mam ogromną prośbę ma ktoś numer telefonu do pani doktor ponieważ na Zagórskiej wisi kartka nie czynne z powodu choroby a bardzo mi zależy na kontakcie z nią. Też prowadziła moja ciąże i jestem bardzo zadowolona.Dziękuję za numer.