lekarz Anna Rączka

Pani doktor Anna Rączka prowadziła od początku do końca moje dwie ciąże. Zarówno przy jednej i drugiej ciąży wystąpiły poważne komplikacje. Dzięki niej moje dzieci żyją i są zdrowe! Dzisiaj mają 8 i 4 lata. Za jej podejście do pacjenta oraz fachowość chylę czoła !!!

Dzisiaj mają 8 i 4 lata.
Za jej podejście do pacjenta oraz fachowość chylę czoła !!!

Lecze sie u Pani Doktor dobre pare lat,rodzilam dziecko w jej obecnosci ,nie mam zadnych zastrzezen,wrecz przeciwnie jest uprzejma ,w czasie wizyty potrafi tak rozluznic sytuacje,wszystko o co pytam dokladnie tlumaczy.

Może i jest dobrym fachowcem, a może, miała zawsze tyle szczęścia, że do tej pory nikomu nic nie zrobiła, ale jak to mówią wszystko do czasu. Tylko przykre jest to, że niewinne dziecko musiało za to zapłacić i ile przez nią wycierpiała ta rodzina. Leżałam tam wtedy, po porodzie, dużo słyszałam i widziałam, po jej zachowaniu od razu szło się domyśleć, że jest nietrzeźwa. Piła, to miała siedzieć na tyłku, w domu, a nie do pracy się wybierać i to nie raz w takim stanie. Nie rozumiem, dlaczego ludzie piszą głupoty typu „wszyscy popełniamy błędy” ale, nie wszyscy są lekarzami, ta kobieta ma ratować ludzkie życie i to podwójne bo matki i dziecka. A gdyby tak, zamiast policzka przecięła tętnice, to co wtedy? zanim by zareagowała, to było by za późno. Ludzie opamiętajcie się, gdyby to wam się takie coś przydarzyło, to na pewno, nie pisalibyście na nią w samych superlatywach. Ta kobieta, powinna stracić prawa do wykonywania zawodu i to do końca swoich dni. Żeby już nie miała okazji, nikomu wyrządzić takiej krzywdy. Nie rozumiem też, postępowania całego personelu szpitalnego, jak przez tyle lat mogli kryć jej chorobę i przyzwalali na prowadzenie zabiegów. Przecież przy cięciu, asystują jeszcze inni lekarze i zapewne pielęgniarki i nikt nie wyczuł od niej alkoholu. To po prostu jest śmieszne, jak dla mnie, bo peszcież ktoś, kto nie pije to od razu to wyczuje.

Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień. Ludzie którzy piszą brednie pod adresem pani doktor,zapewne znacie to powiedzenie.Przemyślcie je sobie.

Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień.

Wspaniała lekarka, rodziłam u niej jakieś 4 miesiace temu przez cesarskie cięcie, mimo komplikacji znakomicie sobie poradziła. Z takim podejściem do pracy, żetelnością i profesionalna poradą powinna zostać ordynatorem tego odziału. Wszystkim polecam Panią Doktor.

Dobry lekarz. Prowadziła moje dwie ciąże i nie mam do niej zastrzeżeń. Poza tym jest to pierwszy lekarz z którym mogłam otwarcie, bez skrępowania porozmawiać i zaczerpnąć porady.

KOBIETY OPANUJCIE SIĘ,JAK MOŻNA TAKIE IDIOTYZMY WYPISYWAĆ POD ADRESEM LEKARZA ,KTÓRY NIEGDYŚ ZAJMOWAŁ SIĘ WAMI?????WYPISUJECIE TAKIE GŁUPOTY,ŻE AŻ STRACH TO CZYTAĆ..MYŚLĘ ,ŻE ZAZDROŚĆ KOLE W OCZY..WIE,WIEM ,TEN FAKT KTÓRY MIAŁ MIEJSCE ..NIE STAWIA DR W NAJLEPSZYM ŚWIETLE..ALE...KAŻDY JEST TYLKO CZŁOWIEKIEM..CZY TEN FAKT ,KTÓRY MIAŁ MIEJSCE,ODBIJE SIĘ NEGATYWNIE NA WASZYM LECZENIU I DIAGNOZOWANIU PRZEZ DR?JEŻELI NIE TO ZAPISZCIE SIĘ DO NIEJ NA WIZYTĘ ,TAK JAK DAWNIEJ..PRZYJMUJE M .IN W GABINECIE W STRZYBNICY..NIE ZOSTAWIAJCIE JEJ W POTRZEBIE..POŁOŻNA

Leczę się u niej już 3 lata, prowadziła moją ciążę. Miałam ciężki poród, a pani doktor uratowała moje dziecko bo utknęło w kanale. To nieuczciwe wystawiać komuś opinie na podstawie artykułów z gazety bądź internetu lub z historii znajomych.

Dzięki Pani Doktor urodziłam zdrowego syna! Po latach uratowała mi jajnik podczas usunięcia guza. Jest cudownym człowiekiem i fachowym lekarzem! Dziękuję Pani Doktor - Jola

WSPANIAŁA W 100% ABY takich lekarzy było więcej

WSPANIAŁA W 100% ABY takich lekarzy było więcej