lekarz Anna Rączka

Chodzę do niej od 4 lat, moja mama dłużej. Bywałam u różnych lekarzy, ale lekarstwa które ona mi przepisywała zawsze działały i do tego były tanie. Jest bezpośrednia i na luzie, dzięki czemu nie ma skrępowania. Badanie przeprowadza bardzo delikatnie. Nigdy nie była przy mnie wulgarna ani nie czuć było alkoholu. Od mamy wiem, że miała problemy osobiste przez co wpadła w depresja i lubiła sobie wypić (ale zawsze w gabinecie była trzeźwa). Odnośnie całej tej sytuacja... nawet na trzeźwo zdarza się lekarzom zranić noworodka a niecały promil to przy ...

Odnośnie całej tej sytuacja... nawet na trzeźwo zdarza się lekarzom zranić noworodka a niecały promil to przy jej posturze jest jedno piwo. Czy wy wszyscy po piwie jesteście tak pijani, że ledwo stoicie na nogach? I nigdy nie wsiedliście za kółko po piwie? Nigdy nie poszliście do pracy na kacu (wtedy też miewa się promile)? Więc oby wam te aureole nie pospadały z głów!

PANI DOKTOR ANNA RĄCZKA JEST SUPER LEKARZEM PROWADZIŁA DWIE MOJE CIĄŻE JEST BARDZO DOBRYM LEKARZEM POLECAM JĄ KAŻDEMU JEST POPROSTU SUPER

Odbierała poród ze skalpelem w ręku PO PIJAKU. O mało nie zabiła dziecka.

Odbierała poród ze skalpelem w ręku PO PIJAKU. O mało nie zabiła dziecka.

Bardzo fajna i sympatyczna Pani Doktor. Prowadziła moje dwie ciąże i wszystko było ok

Znam panią Anne Rączke od 20 lat i jest to osoba o wspaniałym sercu , może to co się przytrafiło nie pokazuje ja w najlepszym świetle ale jakby połowa ludzi była taka jak ona ten świat byłby o wiele lepszy mam nadzieje że ta sprawa szybko się wyjaśni i pani doktor wróci do pracy ,wszyscy popełniamy błędy ale najlepiej ocenia się innych a najwięcej mają do powiedzenia ci którzy ja nie znają

Pani doktor Rączka prowadziła moje trzy ciąże ,a moje najstarsze dziecko ma w tej chwili 21 lat i mam dobre zdanie o Niej jest dobrym fachowcem !!I mogę polecić Ją znajomym z czystym sumieniem!

Polecam panią doktor 100%Ma podejście do pacjenta,idzie z Nią o wszystkim porozmawiać i mam nadzieje ze dalej będę do niej chodzić bo spodziewam się drugiego dziecka i nie chce zmieniać lekarza bo mam do pani Rączki zaufanie.

przez ta panią moja ciocia otarła się o śmierć, ta kobieta stwierdziła , że 5 cm guz to nic takiego a na mammografi nic nie widać, chociaż wiedziała, że moja rodzina jest genetycznie obciążona rakiem piersi(moja mama miała amputowaną pierś w wieku 36 lat), za to stwierdziła, że dziwi się, że ja jeszcze nie mam raka- miałam wtedy 20 lat i przestraszyłam się nie na żarty, jak sądzę plotki o jej pijaństwie są prawdziwe

Do dr. Rączki chodzę juz od 7 lat. Zawsze była miła, uprzejma, wzbudzała zaufanie. Prowadziła całą moją ciążę bez zastrzeżeń a sama wizyta u Niej w okresie ciąży była przyjemności. Raz nawet z wrażenia zapomniałam jej zapłacić, chciałam uregulować na kolejnej wizycie ale nie przyęła pieniędzy. Poród, mimo ogromnego bólu wspominam miło, Pani doktor co chwile przychodziła mnie badać, podnosiła na duchu, starała się rozluźnić napiętą atmosferę, nawet mojego męża postawiła na nogi jak zaczął się wahać czy być przy porodzie. To co zrobiła, rzeczywiście nie powinno się stać :( mogło dojść do tragedii, aczkolwiek mam nadzieję że wszystko się szybko wyjaśni i że wróci do swojej profesji, w czym była wg mnie fachowcem.

to bardzo dobry lekarz, jestem już kilka lat pacjentkom pani doktor i nie mam Jej nic do zarzucenia. Zawsze miła, uprzejma, na każdy telefon przyjeżdża do szpitala i podobnie było w tym feralnym dniu, została wezwana do szpitala, chciała dobrze! radzę wszystkim tym którzy Jej nie znają od powstrzymania się od głupich komentarzy!!!!