lekarz Anna Rączka

Pani doktor wykonała u mnie fachowo cesarskie cięcie, była miła, delikatna przy badaniach i umiała rozładować napięcie podczas operacji. Wspominam ją miło. Wypowiedzi osób, które nie były jej pacjentkami, a które ją krytykują są nie na miejscu (bo ktoś coś powiedział...)

Chodziłam do pani doktor siedem lat temu, prywatnie, Już nie piszę o jej zachowaniu, bo szkoda czasu. W każdym razie ponad miesiąc leczyła mnie z "zapalenia" jajników. Wobec braków efektów jej terapii poszłam na wizytę do innego lekarza, który oznajmił mi, że jestem w 9 tygodniu ciąży! Nie wiem jak można tak pomylić "schorzenia". Do końca ciąży nie spalam po nocach w obawie, czy tabletki i zastrzyki zaaplikowane przez doktorkę nie zaszkodzą dziecku. W każdym razie nie polecam tej lekarki nawet najgorszemu wrogowi.

Pani doktor prowadziła mi dwie ciąże i przy każdym porodzie była ze mną , miło wspominam ten czas.

Pani doktor Rączka to kobieta nieobliczalna, w mojej obecności podczas wizyty w jej prywatnym gabinecie w Strzybnicy, paliła przy mnie papierosa papierosa. Jednak najgorsze stało się to że przez kilka lat próbowała mnie leczyć coraz to nowymi tabletkami, bez żadnych specjalistycznych badań. Skończyło się to tym iż cudowna pani doktor przepisała mi lek "cudo" i o mały włos nie wysłała mnie "na tamten świat".

W końcu "przyszła kryska na matyska". Sama u niej nie korzystałam z porad, ale kiedyś byłam w "TRÓJCE" na oddziale gin./poł. przez tydzień jako pacjentka i od kobiet, które na oddziale były usłyszałam tyle złych rzeczy o tej lekarce, że dziwiłam się, że jeszcze nikt na nią skargi nie złożył. Teraz sama się załatwiła, niestety kosztem biednego maleństwa, które zostało pocięte. Następnym razem ludzie reagujcie od razu, a nie czekajcie do tak tragicznego wydarzenia! To i tak dobrze, że się coś gorszego nie wydarzyło!!!

tym lekarzom już całkiem odbija, poród z promilem we krwi, swoją drogą, trzeba mieć niezłą wprawę w piciu, żeby sie przy stole operacyjnym trzymać na nogach. Tylko podziwiać!!! Dostanie zawiasy, ale przynajmniej jako lekarz jest skończona, bo kto pójdzie do lekarki, która odbiera dzieci po pijaku, nikt! Co innego pracowac i się leczyć, ale tak to szkoda słów.

Co innego pracowac i się leczyć, ale tak to szkoda słów.

Odbierała poród pod wpływem alkoholu :/

Odbierała poród pod wpływem alkoholu :/

polecam lekarke bardzo dobra,rozmawia z spacjentem o jego problemie co ma duze znaczenie, zawsze mozna liczyc na lekarke, miła , uprzejma.

jak byłam w ciąży szybko zdecydowałam się zmienić lekarza. Pani doktor była nie miła i nie kulturalna!!zamiast naturalnych witamin kazała mi zażywać tabletki!!Nie polecam nikomu takiego lekarza

jak byłam w ciąży szybko zdecydowałam się zmienić lekarza.

Pani doktor lubi palić i pić to opowiada o stanie ciąży osobom postronnym i udostępnia dokumenty. nie polecam