dr n. med. Anna Radomska

Pani Doktor nawet miła. Jednak bardzo droga.. jestem w stanie zrozumieć że lekarz za swoją wiedzę i poświęcony czas się ceni ale jeśli za zwykłe wystawienie recepty kasuje się 150 zł to już jest po prostu przesada. Zwłaszcza że kilka dni wcześniej wizyta z badaniem kosztowała mnie u pani Doktor 250 zł. Przykro mi ale nie skorzystam więcej.. na szczęście w Szczecinie pani Doktor ma sporą konkurencję...

Najgorsza wizyta ginekologiczna w moim życiu. Pani Radomska była skrajnie niemiła i nieuprzejma a przy tym wykazała się totalnym brakiem kompetencji. Badanie ginekologoczne było bardzo bolesne wykonane w tak niemiłej atmosferze, że po wyjściu z gabinetu płakałam całą drogę do domu. Nie polecam najmocniej.

Pani pseudo dr zrobila usg prenatalne i niezauwazyla wady zastawki cewki tylnej, to tak jakby nie zauwazyla reki. Konsekwencja , jedna nerka nieczynna, a gdyby umiala odczytac usg/widac bylo jak byk/ dziecka nerka bylaby zdrowa. unikajcie tej pani.

unikajcie tej pani.

POLECAM Z CAŁEGO SERCA, OD PONAD 7 LAT JESTEM STAĄ PACJENTKĄ - JEST TO OSOBA MAJĄCA WIEDZĘ , KOMPETENTNA , UPRZEJMA , WYJASNIA SZCZEGÓŁOWO PROBLEM CHOROBOWY ORAZ POSTĘPOWANIE W DANEJ SYTUACJI , KIERUJĄCA NA BADANIA , KTÓRE SĄ NIEZBĘDNE DO POSTAWIENIA DIAGNOZY CO W FAZIE KOŃCOWEJ DAJE POZYTYWNE I SZYBKIE ZAKOŃCZENIE LECZENIA , PROWADZĄCA ( Z DUŻYM NACISKIEM NA ) PROFILAKTYKĘ

Pani Doktor jest przesympatyczną osobą. ZAWSZE miła i uśmiechnięta, konkretna i kompetentna. Prowadzi moją drugą już ciążę i jestem Jej bardzo wdzięczna za opiekę. Pomoże, doradzi, wysłucha a jak trzeba, to skieruje do odpowiednich specjalistów. Polecam z całego serca.

super kobitka zna się na tym co robi miła .dokładna pomocna,na codzień mieszkam za granicą i nawet przez telefon stara się udzielić jak najlepszych wskazówek .nie codziennie spotyka sie takiego lekarza .POLECAM

Dociekliwa,kompetentna osoba. Dobry diagnosta i zdecydowana w postepowaniu. polecam

Bardzo miła,kompetentna Pani dr! Zawsze wytłumaczy problem jaki istnieje.

Bardzo miła,kompetentna Pani dr! Zawsze wytłumaczy problem jaki istnieje.

Bardzo miła i kompetentna. Prowadziła mi ciążę i była przy porodzie. Polecam

Bardzo miła i kompetentna. Prowadziła mi ciążę i była przy porodzie. Polecam

Moim zdaniem do dobry lekarz. Dzięki niej donosiłam całą ciąże i urodziłam zdrową córeczkę. Szybko reagowała jak było coś nie tak. Zawsze jest dostępna i można dzwonić do niej o prawie każdej porze (chyba, że pracuje w danym momencie w szpitalu)w każdej sprawie. A to,że ma humory- kto ich nie ma, każdemu zdarzają gorsze dni.