Jestem zachwycona pania doktor. Byłam dzisiaj z synem z problemem trądzikowym oraz znamionami. Pani doktor odrazu wprowadziła leczenie i umowila kolejną wizyte. Każde znamie ktorych syn ma dużo były zdiagnozowane i nie musiałam pokazywac palcem gdzie są tak jak w przypadku innych lekarzy, a pani doktor doslownie od stóp do głów oglądała znamiona wszystko przy tym dokładnie tłumacząc. Co do trądziko problem u poprzedniego lekarza byl zbagatelizowana, tutaj odrazu zostało zastosowane leczenie. Ponadto pani doktor jest niezwykle miła, cierpliwa, wszystko tłumaczy i podchodzi do pacjentów z wielka życzliwością. Naprawde warto. Kolejna wizyta u pani doktor to bedzos przyjemność.

świetna pani doktor, przemiła, 100 % czasu wykorzystanego na opisanie choroby, idealna dla małych dzieci jak i dla dorosłych, polecam!!!

Dobry lekarz bardzo mila pani Wojciech B

Dobry lekarz bardzo mila pani

Wojciech B

Bardzo fajna pani doktor kompleksowo podchodzi do problemu wszystko wyjaśnia w prosty sposób ogólnie polecam! mi pomogła zgłosiłam się do niej z problemem bardzo ostrego trądziku na twarzy OKROPNOŚĆ zapisała mi lek który już po miesiącu stosowania przyniósł efekty, trądzik się zmniejszył nie wyskakiwały nowe strupy blizny zaczęły się goić wszystko było ok. Niestety pani doktor z wizyty na wizytę podnosiła koszt i przestałam do niej chodzić po 3 miesiącach leczenia, po roku trądzik powrócił ale to pewnie dlatego że przerwałam leczenie teraz mam zamiar ponownie się do niej wybrać.

Bardzo rzeczowa, uprzejma i kompleksowo podchodzi do choroby. Zyczyc sobie wiec kontaktow w roznych placowka medycznych z taka jakoscia lekarza. Pozdrawiam.

w czerwcu tamtego roku, pojechalam do dr rajcher z tradzikiem, aktualnie mam 16 lat wiec prawdpopodobnie z mlodzienczym, wykupowalam wszystkie masci, antybiotki, toniki, wszystko co zalecila, na poczatku byla poprawa, ale troche, po jakis 4 msc nie bylo juz zadnej poprawy, a tradzik nadal pozostwal, dr rajcher stwierdzila ze juz jest po leczeniu i przypisala mi tonik robiony w aptece, ktory mial sprawic, ze pryszcze , blizny i przebarwienia. z czerwonych beda bardziej pod kolor cery. zaczelam go uzywac i dzis nie moge patrzec na swoja twarz. jak poszlam na pierwsza wizyte moj tradzik byl w stanie srednim dosc sporo na calej twarzy, ale raczej w kolorze skory czasami czerwony, dzisiaj mam wielkie okropne czerwone krosty, czesto ropne, niekotre podchodza pod sine, na twarzy jest mnostwo przebarwien, sa tak widoczne, ze nawet podklad z korektorem tego nie zakryja, jestem zla na doktor ze doprowadzila moja cere do takiego stanu, teraz bez makijazu wstydze sie wyjsc z domu. jednym zdnaiel wydalam kupe pieniedzy bylam na 10 wizytach po 80 zl, latwo sb policzyc 800 zl w trakie roku do tego kupilam 2 masci po 40 zl 2 po 20 antybiotiki dwa rodzaje lacznie okolo 300 zl, do tego te toniki, wiec lacznie wydalam na to ok 1500 zl a poprawy nie ma, jest pogorszenie.

leczylem sie na tradzik pospolity prawie dziesieciu lat,odwiedzilem wielu specjalisrow zaden nie byl w stanie wyleczyc mojej dolegliwosci ,wydalem mnustwo pieniedzy na leki ktore nie dawaly oczekiwanego rezultatu,dopiero Pani Rajchel sprawla ze jestem zdrowy i szczesliwy dzieki temu,bardzo polecam

Wraz z Panią dr Krystyną Zadworną-Welz pod egidą prof. Andrzeja Langnera robią kawał dobrej roboty. A o dobrego dermatologa ciężko.

Bardzo dobry lekarz ,o olbrzymiej wiedzy medycznej ,idealne podejście do pacjęta ,jestem tym lekarzem zachwycona i mogę mu całkowicie zaufać

mogę mu całkowicie zaufać

Leczę się na łuszczycę od 35 lat.Pani Dr.Anna Rajchel jest moim zdaniem najbardziej kompetentnym lekarzem.Porównania dokonałem na podstawie wizyt u kilkunastu lekarzy dermatologów /Klinika Kraków,Szpital Tarnów,wszystkie gabinety Nowy Sącz,Limanowa,Krynica,itp./Szczęście ma pacjent który jest pod opieka Pani Ani.