lek. dent. Anna Rakowska

Ortodonta

2,4
2,6
2,1

Nie polecam. Pani doktor kazała mi usunąć zdrowego zęba. Zmieniłam klinikę na Toruń. Dziś jestem już 10 lat po zdjeciu aparatu po 2 letnim leczeniu i nie żałuję.

Pani ortodonta może i sympatyczna, ale ... Przy założeniu aparatu mówiła o 2 latach max leczenia, niestety moje zęby po 2,5 roku były w podobnym stanie do początkowego. Łuki zakładane luźno, chyba po to aby leczenie trwało do sztucznej szczęki. Przy moich uwagach Pani zawsze miała swoje ale. Górne jedynki ustawiły się wręcz idealnie, ale po miesiącu z nowym łukiem wróciły do stanu pierwotnego. Leczenie musiałam zakończyć u innego ortodonty. Tam poszło sprawnie i efekt końcowy jest idealny.

1.Pani Doktor jest bardzo uprzejmą osobą. Wzbudza zaufanie i przychylność pacjenta. 2.Jednak faktem jest to, że kazała wyrwać mi dwie zdrowe czwórki. Absolutnie się na to nie zgodziłam. Doktor zaakceptowała mój upór, żeby nie wyrywać idealnie zdrowych zębów. Dzisiaj mam idealnie ułożony zgryz bez ich wyrwania (zatem SKĄD POMYSŁ USUNIĘCIA AŻ 2 ZĘBÓW WCZEŚNIEJ?! TO MOGŁO BYĆ PÓJŚCIE NA ŁATWIZNĘ. I dzisiaj byłabym bez nich) 3. Prostowanie zębów trwało prawie 3 lata. Po roku miałam wrazenie, że jest już idealnie, ale dostawałam zapewnienia, ze jeszcze nie. Co chwila miałam wrażenie, ...

3. Prostowanie zębów trwało prawie 3 lata. Po roku miałam wrazenie, że jest już idealnie, ale dostawałam zapewnienia, ze jeszcze nie. Co chwila miałam wrażenie, że to, co zostalo wyprostowane, po kolejnej wizycię się okształcało. I tak na zmianę: prosto-krzywo-prosto-krzywo. (CZYŻBY SPECJALNY ZABIEG?)
4. Niestety NIE POLECAM. Miłe zachowanie przykrywa w pełni słabe kompetencje, kręcenie i przedłużanie czasu leczenia.

Zdecydowanie NIE POLECAM! Noszę aparat już 2 lata. Korekta miała być niewielka, miałam stłoczenie jedynek i lekko wysunięty kieł. Usunęłam 2 ósemki. Po pół roku faktycznie już miałam ustawione jedynki i wsuniętego kła, jednakże z moją twarzą i zgryzem stało się coś dziwnego.Następny czas 1,5 roku nic się nie działo, płaciłam za każdą wizytę bagatela 110 zł i tak trwa to następne 1 rok i 5 miesięcy. Na moje obawy i pytania uzyskiwałam odpowiedź od pani dr ,,NIE WIEM CO SIĘ STAŁO". Zaleciła- usunęłam kolejnego, zdrowego zęba oczywiście znów chirurgicznie!!! Za kilka dni minie 2 lata od założenia aparatu, a efektów NIE WIDAĆ. Jest to oszukiwanie pacjenta, przedłużanie w czasie!!! Jestem PRZERAŻONA!!!ODRADZAM, ODRADZAM, ODRADZAM!!!!!!

Metoda prostowania zębów pod warunkiem wyrwania zdrowych zębów,chyba że zakładane są dwa łuki wtedy nie ma takiej potrzeby. Takie podejście mają panie z belladent. Sympatyczniejsza zdecydowanie stomatolog która dzieli gabinet z p.rakowską

Pani dr bardzo dobrze wycwiczyła sztukę manipulacji i perswazji. Aparat nosiłam "tylko" 5 lat, bo to trudna sytuacja i wogóle, w sumie wydałam 6000 na wizyty + cena aparatu. W dodatku kazała mi wyrwa dwa zdrowe zęby, się później okazało niepotrzebnie zupełnie. Nawet na nastepnej wizycie Pani dr się zdziwiła, ale spojrzała w karte i już jej się przypomniało. Co prawda wzbudza zaufanie. Dlatego teraz prawcopodobnie będe musiała wyrwa 4 zdrowe zęby, gdyż wspaniała, P. dr tak mocno naciągała mi aparat, że pozanikały mi korzenie. Absolutnie nie polecam nikomu, nawet najgorszemu wrogowi. "Dziękuję" bardzo Pani "DOKTOR". Kasia

pomyłkowo wpisana opinia została wykasowana.niedotyczy w/w lekarza .moja opinia dotyczy ANNY DROZD UL.KALISKA 104 A WŁOCŁAWEK

Świetny lekarz, znający się na tym, co robi. Podczas leczenia ortodontycznego stosuje jak najmniej inwazyjne metody, nie sugerowała mi usuwania jakichkolwiek zdrowych zębów. Aparat noszę od ponad 8 miesięcy, a na wizyty przychodzę co 4 tygodnie i widzę kolosalne zmiany - dzięki profesjonalizmowi ze strony pani doktor i regularnym wymianom łuków leczenie przebiega bardzo szybko. Zdecydowanie polecam!!!!!