2,7
2,7

prowadzila moja ciaze. kompetentna, zawsze poswiecala tyle czasu ile mi potrzeba bylo, wszystko wyjasnila, wytlumaczyla jezeli mialam watpliwosci. bardzo sympatyczna i ciepla osoba. polecam.

prowadzila moja ciaze.
bardzo sympatyczna i ciepla osoba.
polecam.

Arogandzka i niekompetentna. Najwyrażniej nie miala dla mnie czasu i ma w nosie pacjentki z NFZ. Nawet mnie nie zbadała. Zapytana o wyjaśnienia dolegliwości i niepokojących mnie objawów naskoczyła na mnie że nie będzie mi tu wykladać anatomii. Zapisala mi niewlaściwe (ze względu na przebytą operację onkologiczną leki) mimo że wszystko jest opisane w wywiadzie. Wykupilam drogie leki ktore musialam wyrzucić na śmietnik.

Niekompetętna , nie zleciła właściwych badań , nie postawiła właściwej diagnozy i 2lata leczyła córkę hormonami .A.P.