lekarz Anna Rapczyńska

Internista

Nie polecam lekarza. Pani doktor jest opryskliwa i poniża pacjentów. Próbuje ich szybko zbyć, jakby praca i odpowiadanie na pytania oraz postawienie diagnozy sprawiało jej problem. Podczas konsultacji ani nie wyjaśniła wyników badań, o co głównie ją prosiłam, ani nie odpowiedziała na moje pytania, ani nie podała odpowiedniej diety dla mojego schorzenia. W rozmowie ze mną była nieuprzejma i dała mi znać, że nie powinnam ją o cokolwiek pytać, bo jestem tylko pacjentem. Pani powinna zmienić zawód.

Nie jestem w stanie ocenić kompetencji fachowej, ponieważ pani doktor sama z siebie nic nie tłumaczy, na pytania odpowiada nieuprzejmie.Zachowuje się jak urzędnik, a nie jako usługodawca, który ma wykonywać swoją -wybraną przez siebie - pracę. Cudów nikt nie oczekuje. Brak kompetencji socjalno-opiekuńczej w rozmowie z pacjentem i rodziną.