dr Anna Ratajska

Psycholog

Byłem pod opieką Pani doktor, to najwybitniejszy specjalista w dziedzinie psychologii, do tego wspaniały człowiek. Po odejściu Pani doktor, mój stan zdrowia pogorszył się …, może uda się jeszcze wrócić. Wspominam ją jako kobietę bardzo sympatyczna, przemiłą i wiecznie uśmiechniętą ! Wielu sukcesów Pani doktor życzę.

Pani doktor potrafi słuchać, reagować na to, co się mówi. Po złych doświadczeniach z innymi specjalistami ta Pani psycholog zaskoczyła bardzo pozytywnie! Pełen profesjonalizm. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Bardzo sympatyczna,umie słuchać,zawsze doradzi.Podczas rozmowy czułam sie tak jakbym rozmawiala z dobra przyjaciolką.Serdecznie polecam.

Wiele wniosła nowego do mojego spojrzenia na moje problemy. Umie słychać.

Wiele wniosła nowego do mojego spojrzenia na moje problemy. Umie słychać.

zupelny brak taktu i przestrzegania etyki zawodowej. zdecydowanie nie polecam!

zupelny brak taktu i przestrzegania etyki zawodowej. zdecydowanie nie polecam!

Super psycholog !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!