lekarz Anna Ratajska

Nie polecam, jeśli komuś chodzi tylko o recepty na tabletki to i owszem. Tylko przychodzi czas kiedy trzeba po latach płacić za cytologię, która jest darmowa. Pani dr starej daty z dziwnymi przyzwyczajeniami. Lepiej iść do kogoś kogo obchodzi faktycznie nasze zdrowie i komfort psychiczny, a nie pieniądze i ekspresowe załatwianie spraw.

Chodzilam do tej pani przez kilka lat ale tylko po recepte na tabletki - nie zadawala pytan i nie za bardzo objasniala - badanie ginekologiczne robila jak o nie poprosilam a badania piersi to sie nie doczekalam. Na szczescie nie mialam w tym czasie zadnych problemow. Ogolnie uprzejma ale czy profesjonalna to nie wiem. Powaznych zastrzezen nie mam - oprocz tego, iz przy ostatniej wizycie badanie ginekologiczne przeprowadzane bylo na fotelu skierowanym w ogromne okna a jak poprosilam o jakas zaslone lub o przesuniecie fotela - to powiedziala ''niech nie przesadza, kto tam bedzie sie gapil?!'' No i to byla moja ostatnia wizyta! Niestety nie moge polecic.

Chodziłam do tej lekarki dawniej. Bardzo ją ceniłam. Odwiedzałam ją również w gabineci prywatnym. Chciałam, żeby prowadziła moją ciążę - i tu bardzo, ale to bardzo mnie zawiodła. Oceniła moją ciążę jako martwą - upewnić się chciała za pomocą testu ciążowego- nie usg, bo nie wykonuje tego. Wysłałą mnie do domu i kazala zrobić test. Byłam załamana - taką rzecz powinna zrobic już u siebie w gabinecie. Dziś mam duze zdrowe dziecko - ciąża rozwijała się prawidłowo - wcale nie była martwa!!!

najlepsza ginekolog chodze do niej kilka dobrych lat i zawsze jestem zadowolona to 1 lekarz ktora sprawia ze nawet gdybym musiala chodzic do niej codziennie bylaby to przyjemnosc teraz prowadzi moja 1 ciaze licze ze rownie dobrze

tego lekarza w sumie lekarke polecila mi znajoma i musze powiedziec ze juz po pierwszej wizycie bylam zadowolona... szczegolowo wyjasnila mi na czym beda polegaly badania ktore mi wyznaczyla wszystko po kolei opisala...