Anna Rieger-Kaczanowska

Kardiolog

Pani doktor to profesjonlistka w swojej dziedzinie wspaniały człowiek i lekarz dziękujemy za opiekę żona pacjenta po wylewie

Bardzo dobry specjalista, empatyczna P.Doktor, sumienna, bada dokładnie,chciałabym żeby było więcej takich lekarzy

Dawno nie spotkałam tak zaangażowanego i dokładnego lekarza przyjmującego na NFZ. Pani doktor z empatią podchodzi do pacjenta, słucha, tłumaczy, dokładnie bada, bez problemu zleca dodatkowe, szczegółowe badania. Ze względu na skrupulatność, godzina przyjęcia może ulec opóźnieniu.

Pani Doktor to bardzo dobry specjalista .Pomogła mi bardzo.Pracuje z pełnym zaangażowaniem ,profesjonalnie i rzeczowo udziela informacji , bardzo rzetelna i solidna. Polecam

Profesjonalny specjalista. Pani doktor zna się na rzeczy. Serdecznie dziękuje. Pozdrawiam, Pani Grażyna

Profesjonalny specjalista.
Pani doktor zna się na rzeczy.
Serdecznie dziękuje.
Pozdrawiam,