dr n. med. Anna Rogowska-Godela

Jestem pacjentem Pani doktor od 2.5 roku po laserowej korekcji wzroku. Zabieg który został wykonany perfekcyjnie całkowicie pozwolił zapomnieć mi o okularach. Nie mam żadnych dolegliwości a jakość wykonanej korekcji i ostrość widzenia cały czas jest taka sama jak po zabiegu. Serdeczne dziękuję Pani Doktor za operacje. Życzę dalszych sukcesów. Polecam doskonałego fachowca.

Polecam doskonałego fachowca.

Jestem pacjentką Pani dr Anny Rogowskiej Godeli. Pani dr jest lekarzem wysokiej kultury i klasy.Niesamowicie cierpliwa,ciepła i kompetentna.Ma olbrzymią wiedzę,którą potrafi bardzo dokładnie wytłumaczyć.Cieszę się,że spotkałam taką osobę na swojej drodze.Dziękuję Pani Doktor.

Nigdy nie spotkałam tak kompetentnego i uprzejmego lekarza w żadnej specjalizacji z którą miałam do czynienia. Gorąco polecam.

Dołączam się do tego co zostało już napisane o Pani doktor. Ma naprawdę profesjonalne podejście do pacjenta, jest cierpliwa, uprzejma, wszystko wyjaśnia i przede wszystkim nie zostawia osoby, aż do pełnego wyleczenia, o ile to tylko możliwe.

Jestem pacjentką Pani Doktor od dwóch lat, bardzo mi pomogła i jestem pod wrażeniem jej profesjonalizmu. Jest lekarzem z powołania, a jej gabinet jest świetnie wyposażony. Warto wiedzieć, że na wizytę można zapisać się przez internet i że każda wizyta, bez względu na ilość przeprowadzanych badań, kosztuje tylko 100 złotych. Gorąco polecam.

Byłam u innych lekarzy, ale dopiero pani doktor zdiagnozowała wadę wzroku u mojego syna. Polecam!!!

lekarz anioł!!! bardzo ciepła sympatyczna polecam wszystkim którzy mają problem ze wzrokiem.

Swietny specjalista. Bardzo gorąco polecam.Mam bardzo dużą wadę wzroku i tylko ona podeszła do mnie jak prawdziwy specjalista i dobrała mi odpowiednie okulary. Lekarze z którymi się spotkałam przyjmujący na NFZ są beznadziejni a uprawnienia dostali za łapówkę. Kompletnie się na niczym nie znają ( jeden z nich przepisał mo krople do oczu za 150 zł dla osób starszych a ja mam dopiero 25lat!!!! Jak się okazało krople które i tak nic nie pomogły!!!!) Pani doktor jest rewelacyjna :) komplet badań w cenie wizyty i ma świetne podejście do dzieci. Dobierała okulary również mojemu 3letniemu synkowi a to nie było proste.

Serdecznie polecam Panią Doktor. Jest w pełni zaangażowana w sprawę każdego pacjenta. W ramach wizyty wykonała mi wszystkie badania, a także zamówiła specjalnie dobrany komplet soczewek testowych (10 par)na próbę. Wykonuje także w tej samej cenie wizyty badania psychoteczniczne, wydaje orzeczenia. Jeszcze raz gorąco polecam i ja z pewnością lekarza już nie zmienię!

100% zadowolenia z wizyty - Pani dr po przeprowadzeniu dokładnych badań wyjaśniła wszystkie wątpliwości, świetne podejście do pacjenta, mogę gorąco polecić wszystkim pragnącym zbadać swój wzrok ten gabinet.