lekarz Anna Rokosz

Neurolog

Kompetentny i odpowiedzialny lekarz. Świadomy możliwości medycyny nie obiecuje cudu, ale wskazuje alternatywy. Uprzejma i komunikatywna. Mówi tyle ile trzeba, przystępnie i otwarcie. Godny polecenia

Bardzo nieuprzejma osoba. Traktująca pacjentów przedmiotowo i bez szacunku. Z całą pewnością nie powinna być ordynatorem oddziału. Całkowity brak kultury i zwykłego ludzkiego współczucia dla starszych osób. Leczyła bliskiego mi członka rodziny i zachowywała się w sposób skandaliczny. Mam nadzieję, że z racji jej wieku, nie będzie pracowała już długo, odejdzie na emeryturę i los sprawiedliwie odpłaci jej za jej "dobroć" i serce". Wstyd. Osoba niegodna zawodu lekarza.

Bardzo nieuprzejma osoba. Traktująca pacjentów przedmiotowo i bez szacunku.
Z całą pewnością nie powinna być ordynatorem oddziału.
Całkowity brak kultury i zwykłego ludzkiego współczucia dla starszych osób.
Leczyła bliskiego mi członka rodziny i zachowywała się w sposób skandaliczny.
Wstyd. Osoba niegodna zawodu lekarza.

Ta kobieta nie powinna być ordynatorem jest nieuprzejma, niemiła szkoda że tacy ludzie maja kontakt z chorym i rodziną chorego którą obraża przy rozmowie o pacjencie doswiadczyłam tego osobiście gdy moja mamusia była na jej oddziale a utrzymuje się z naszych podatków.Wstyd Pani lekarz.

Ta kobieta nie powinna być ordynatorem jest nieuprzejma, niemiła
szkoda że tacy ludzie maja kontakt z chorym i rodziną chorego

Witam!! Moja mama była leczona w szpitalu Żeromskiego, tam wykryli u niej guza pnia mózgu, Pani doktor razem z ordynatorem stwierdzili, iż w tym przypadku nie nadaje się do operacji i jedynym wyjściem jest radioterapia, mama pojechała na ta radioterapie, guz niestety rośnie, w międzyczasie znalazłam na forum prof Majchrzaka oraz Harata, którzy sie takimi przypadkami zajmuja i obie opinie były zgodne, iz w tym przypadku należy operować, mama w tym momencie czeka na operację w Sosnowcu, nie wiadomo czy się powiedzie czy nie ale nie można ludziom mówić, iż ...

Witam!!
Moja mama była leczona w szpitalu Żeromskiego, tam wykryli u niej guza pnia mózgu, Pani doktor razem z ordynatorem stwierdzili, iż w tym przypadku nie nadaje się do operacji i jedynym wyjściem jest radioterapia, mama pojechała na ta radioterapie, guz niestety rośnie, w międzyczasie znalazłam na forum prof Majchrzaka oraz Harata, którzy sie takimi przypadkami zajmuja i obie opinie były zgodne, iz w tym przypadku należy operować, mama w tym momencie czeka na operację w Sosnowcu, nie wiadomo czy się powiedzie czy nie ale nie można ludziom mówić, iż nie ma takiej opcji i pokazywać im tylko jedno wyjście i twierdzić ze nie ma żadnego innego, Pani doktor powinna się zastanowić bardzo głęboko nad prowadzeniem oddziału neurologii skoro nie wie o tego typu rozwiązaniach,ludzie mają chyba zbyt duże zaufanie do lekarzy, ja jako laik w temacie znalazłam jakieś inne rozwiązanie,a Pani doktor jako "specjalista" nikomu wiecej rad nie powinna dawać

zawsze chcialabym miec kontakt z takimi lekarzami jest nie tylko kompetentna ale jest po prostu swietnym czlowiekiem leczy mnie i ufam jej w 100procentach a jako lekarz jest dla mnie wzorwm w zawodzie sama chcialabym byc taka dla moich pacjentow

Mimo faktu, ze akurat w moim przypadku ma zwiazane rece przez dzialania nfz, stara sie pomoc i robi co tylko moze. Jest bardzo mila i godna zaufania, wspanialy czlowiek.

Wspaniały lekarz, pełen poświęcenia.

Wspaniały lekarz, pełen poświęcenia.

Wspaniała, profesjonalna. Byłam pod jej opieką w szpitalu. Miałam przeprowadzone wszystkie badania żeby zdiagnozować co tak właściwie mi jest. Polecam!!!!!!!!

Gorąco polecam Pania Doktor, miła, konkretna i kompetentna.

Gorąco polecam Pania Doktor, miła, konkretna i kompetentna.

Profesjonalistka,a do tego po prostu ludzka.Konkretna,ale traktująca pacjenta z należytym szacunkiem.Jestem wdzięczna za potraktowanie mnie jak człowieka.Gorąco polecam tą panią Doktor.