lekarz Anna Romanik

Pulmonolog, Pediatra

Z całego serca polecam Panią Doktor. Lekarz z powołania, Dr Romanik zawsze wysłucha, wesprze, doradzi nie tylko w sprawach medycznych ale też wychowawczych. Wizyta nie trwa 5-10 min, tylko tyle, ile dana sytuacja wymaga. Z gabinetu zawsze wychodzimy z dziećmi pewni, że są w dobrych rękach, z trafnymi zaleceniami i diagnozami. Pani Doktor podchodzi do dzieci z ogromnym sercem i zaangażowaniem, a One Ją wprost uwielbiają. Pani Doktor, dziękuję!

Dr Romanik jest doskonałym specjalistą i lekarzem o wielkim sercu. Opiekuje się moimi dziećmi, dziećmi z całej mojej rodziny od wielu lat. Jej diagnozy są zawsze trafione a leczenie skuteczne i nie przesadzone. Nie zaleca tysięcy lekarstw i medykamentów, które dzieci mają przyjmować, tylko zaleca konkretne działania by ulżyć dziecku w chorobie. Nie raz dosłownie uratowała nam skórę. Doktor Romanik jest lekarzem z ogromną wiedzą i niesamowitą intuicją. Potrafi słuchać i doradzić również w problemach wychowawczych. Z całego serca polecam Panią doktor ja i moje dzieci, które Ją uwielbiają i stosują się do Jej zaleceń🙂