Panią Doktor znam od wielu lat. Trafiłam z polecenia i nie żałuję. Pomogła mi w ciężkiej sytuacji, służyła radą, zapisala leki, dzięki którym mogłam zacząć normalnie funkcjonować. Jest to bardzo empatyczna osoba. Dzięki niej na nowo stanęłam na nogi i pomogło mi to bardzo w życiu. Polecilam ją też innym osobom, znajomym, ale też m in mojej cioci, która była w ciężkiej depresji, bardzo jej pomogła. Polecam panią doktor każdemu.

Doktor Rosik, jako jedyna z pośród odwiedzonych przeze mnie lekarzy psychiatrów, wysłuchała mnie, postawiła właściwa diagnozę, oraz zastosowała skuteczne leczenie w mojej chorobie. Z całą pewnością mogę powiedzieć, iż przy moich zaburzeniach i stanie w jakim się znajdowałem, wielkim szczęściem było spotkanie dr.Rosik. Dzięki niej żyję a moje życie nabrało sensu. Dziękuję.

Pani Doktor Rosik jest nie tylko profesjonalistką, ale również sympatyczną i bardzo przystępną osobą. Potrafi świetnie dobrać leki, ale również wskazać na które problemy bardziej pomoże psychoterapia. Pomogła mi w trudnej sytuacji życiowej, mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza.

Dobry specjalista ☺️ służy pomocą i potrafi udzielić cennych rad! Trafione leczenie. Polecam tego lekarza.

Świetny lekarz, mam do niej pełne zaufanie. Pomogła mi jak i kilku znajomym, którzy również ją chwalą. Polecam.

Bardzo mi pomogła i nadal pomaga ! :D Godna polecenia c: Gdy ma sie jakiś problem warto sie do niej udac

NIE POLECAM. Zlekceważenie pacjenta, brak zrozumienia, brak empatii, niecierpliwość, namolne nakłanianie do wzięcia tabletki byle się pozbyć pacjenta z oddziału.

To był mój trzeci lekarz,ale 1-wszy, który mi naprawdę pomógł. Polecam

To był mój trzeci lekarz,ale 1-wszy, który mi naprawdę pomógł. Polecam

bardzo dobra lekarka.polecam,wysłucha nie szafuje lekami R.M.

bardzo dobra lekarka.polecam,wysłucha nie szafuje lekami R.M.

super podejście do pacjenta, lekarz godny polecenia

super podejście do pacjenta, lekarz godny polecenia

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Poznań"?

Empatia
ul. Piątkowska 41 A/7
Oddział leczenia uzależnień
Podolańska 46
60-626 Poznań
oddział neurologi i chorób zakaźnych
ul. Szpitalna
Os. Pod Lipami 15/126