dr n. med. Anna Rosińska-Więckowicz

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

2,6

Pani doktor Anna Rosińska konkretna,a do tego bardzo uprzejma i miła. Fachowe podejście do mojego problemu i szybka trafiona diagnoza oraz przepisane preparaty sprawiły, że wyleczyłam stan zapalny na twarzy w cztery dni. Jestem super zadowolona z wizyty i polecam panią Anię.

Pani doktor Anna Rosińska konkretna,a do tego bardzo uprzejma i miła.
Jestem super zadowolona z wizyty i polecam panią Anię.

Zdecydowanie odradzam wizytę u tej Pani. Kolejne drogie leczenie totalnie nie pomogło. Za przeslanie wyników badań krwi Pani Doktor zażyczyła sobie 150 zł dodatkowo, o czym nie poinformowała mnie na wizycie. Miałam napisane na karcie, aby przesłać wyniki i poinformować czy leczenie daje skutki, bo jak nie to coś zmienimy-taką informację otrzymałam. Jak napisałam maila do tej Pani, że czuję się oszukana - brak kontaktu już od kilku dni.. Jestem totalnie rozczarowana. Pani Doktor czeka na pieniądze, a totalnie nie pomaga pacjentom i ich zdrowie nie jest dla tej Pani najważniejsze. Bardzo bardzo odradzam, jeszcze z takim lekarzem się nie spotkałam.

Lekarz, który nie postrzega pacjenta całościowo,nie łączy objawów. Kompleksowość podejścia - żadna. Nie polecam.

Umowiona wizyta, przyjezdzam punktualnie, okazuje sie ze to nie ma znaczenia , Pani doktor nie moze mnie przyjac w zapisanym terminie . nie ponosi odpowiedzialności ...tlumaczenie .... tak działaja lekarze... terminy w gabinecie sa "ruchome" .... A ja stracilem czas i pieniadze na dojazd...... rekompensata - Pani doktor Anna Rosińska – Więckowicz nie widzi takiej potrzeby :-)

Pani Doktor przyjmuje w wielu miejscach w Poznaniu, ale ja trafiłam do niej z dzieckiem do poradni w Klinice Dermatologii. Ma fajne podejście do dzieci, a z doświadczenia wiem, że nie każdy dermatolog chce je przyjmować. Wizyta miła, diagnoza chyba trafna, bo leczenie -jak na razie :) - skuteczne