lekarz Anna Rożek

Pediatra

Gburowata baba, myśli że każdy jest lekarzem i wie o co jej chodzi. Nie umie nic wytłumaczyć i podchodzi lekceważąco do problemu. Nie polecam

Lekarz z powołania. Polecam wszystkim rodzicom, którzy dbają o swoje dzieci.

Lekarz z powołania. Polecam wszystkim rodzicom, którzy dbają o swoje dzieci.

Niesamowity lekarz!Bardzo miły, serdeczny a przy tym kompetentny. Nie tylko moje dziecko, ale ja tez podczas pobytu z dzieckiem po porodzie w szpitalu otrzymałam od Pani doktor wsparcie. Duże serce do pacjentów, po prostu lekarz z powołaniem! marzy się aby było więcej takich lekarzy!!!

Niesamowity lekarz!Bardzo miły, serdeczny a przy tym kompetentny.

Wspaniały lekarz, bardzo ciepłe, a jednocześnie profesjonalne podejście do dzieci jak i ich rodziców. Udziela szczegółowych informacji o stanie zdrowia dziecka i wyczerpująco odpowiada na pytania. Polecam gorąco!