dr n. med. Anna Roznatowska-Przystawa

Neurolog dziecięcy

Brak słów chyba jest tylko miła prywatnie człowiek dzwoni że się spóźni parę minut bo jedzie z daleka a ona mówi że nie chce jej się czekać prywatnie by poczekała

Bardzo kompetentny neurolog, delikatna Pani dr, udzieliła wyczerpujących informacji o stanie mojego syna i ewentualnym dalszym rozwoju choroby . Serdecznie polecam

Lekarz życzliwy, zaangażowany w mój problem zdrowotny. Sprawia wrażenie kompetentnego lekarza z doświadczeniem-szybka i pewna diagnoza.

Lekarz bardzo kontaktowy ,przyjazny pacjentowi . Dokładnie opowiada o stanie dziecka i sposobie leczenia.bardzo dobre podejście do rodzica.

Empatyczna Pani Doktor, spokojne podejście do dzieci, a przy tym fachowe i konkretne. Uzyskałam pomoc wraz z wyjasnieniami oraz diagnozę.

Bardzo sympatyczna pani doktor, odpowiednie podejście do dzieci, rzeczowa, pomocna, drąży temat. szczegółowo odpowiedziała na wszystkie pytania.

Bardzo sympatyczny kontakt z dzieckiem, konsultacja została przeprowadzona bardzo merytorycznie, szczegółowo i z dużą troską o pacjenta, polecam dr Annę Roznatowską-Przystawę.

Świetny specjalista. Wysłuchała, zbadała, wszystko dokładnie wytłumaczyła. Miałam do czynienia z wieloma lekarzami i takiego, jak Pani Doktor ze świecą szukać. Gorąco polecam!!

Pani doktor jest profesjonalistką, która potrafi umiejętnie podejść do dziecka. Szalenie, sympatyczna, odpowiadała na każde nasze pytanie i wytłumaczyła bardzo szczegółowo w czym rzecz. Zdecydowanie polecam.

Pani doktor profesjonalnie i szczegółowo podeszła do problemu, zaproponowała metody leczenia . Jestem bardzo zadowolona z wizyty,miły i kompetentny lekarz, wszystko szczegółowo wyjaśnia.