dr Anna Rudzińska

Lekarz rodzinny

1,7

Ten "lekarz" gardzi ludźmi. Traktuje pacjentów jak "śmieci". Jak taka osoba może piastować stanowisko lekarza rodzinnego??

Pani doktor nie powinna zajmować tego stanowiska! Nie uprzejma, mało komunikatywna, mało sympatyczna. Leczyć ludzi, ale przez telefon...skierowania nie da, bo nie chce, l4 owszem ale po obszernym tłumaczeniu się... aby wpisać wyniki z jakiegokolwiek badania wykonywanego u pani doktor trzeba pół dnia dzwonić na teleporadę. Totalna porażka. Przykro patrzeć. Nie polecam.

Fatalna lekarka.Nie pomogła-nie polecam.Swoich pacjentów traktuje jak bande osłów.Zanim mnie przyjęła czekałam z 20min zanim obejżała gazetki.Nigdy już do niej nie pujdę i zmieniam lekarz