dr n. med. Anna Rychter

2,4
2,5
2,5
2,3

Niestety, ale muszę zgodzić się z negatywną opinią dotyczącą zachowania Pani doktor. Mam z nią kontakt od dłuższego czasu. Jest osobą bardzo humorzastą, ale i faktycznie opryskliwą i to wyznacza sposób w jaki traktowany jest w danej chwili pacjent. Rozumiem, iż lekarz nie może całej atencji kierować w stronę jednego pacjenta, ale skoro już jest lekarzem prowadzącym to wypadałoby aby w sytuacjach kryzysowych służył radą i skupił się na problemie, wykazał minimum zainteresowania udzieleniem pomocy. Niestety w tym wypadku nie można o tym mówić. Pani doktor traktuje pacjentów z wyższością, ...

Niestety w tym wypadku nie można o tym mówić. Pani doktor traktuje pacjentów z wyższością, przekazywane informacje są szczątkowe, w sytuacjach problemowych nie potrafi znaleźć rozwiązania, które pomoże pacjentowi, a wręcz przeciwnie można odnieść wrażenie, iż testuje kolejne leki nie mając do nich przekonania i wiedzy na ich temat co do np. dawki jaka powinna być stosowana.
Brak jasno wyznaczonej ścieżki leczenia i pewności, iż jest się pod opieką specjalisty któremu można zaufać to niedopuszczalne. Pamiętajmy, iż chodzi tu o pacjentów onkologicznych, czyli osoby które naprawdę żyją w ogromnym stresie i sytuacja ciężkiej choroby jaka ich dotknęła jest dla nich koszmarem, jak więc można traktować ludzi w taki sposób??????? Nie polecam...

Jeśli można nazwać tą panią Lekarzem..? Wyrafinowana, nieuprzejma , arogancka, niekompetentna. Rzecz można lekarz bez powołania.. chyba że ta pani "prywatnie" zmienia swoje podejście do pacjenta..bo jeśli chodzi o badanie na NFZ to Masakra. Człowiek cierpiący na nowotwór oczekuje wsparcia i pomocy a nie lekceważenia i obojętność że trony lekarza który przysięgał pomoc ludziom chorym. NIE Polecam z czystym sumieniem...!!!!!

Jeśli można nazwać tą panią Lekarzem..?

Od poczatku leczenia mojej choroby, czyli od 2,5 roku po zdiagnozowaniu nowotworu jelita grubego i 2 lata po operacji pozostaje wciaz w kontakcie i pod opieka Pani dr Anny Rychter. Wizyty zawsze przeprowadzone na najwyższym poziomie, niezwykle sumienna, obowiązkowa i odpowiedzialna. Pani doktor jest lekarzem o ogromnej wiedzy, bardzo konkretna i profesjonalna. Lekarka godna zaufania. Trafna diagnoza i prowadzone leczenie. Odpowiadala na każde moje pytanie i każdą moja wątpliwość. W chwili obecnej zawdzieczam jej zycie, szczerze polecam. Jadwiga z Torunia

Jadwiga z Torunia

życzę każdemu kto leczy się na nowotwora takiego lekarza jak pani doktor Rychter, w dzisiejszych czasach nie spotyka się tak dobrych lekarzy i tak z poświęceniem dla pacjenta, a wiedza jej jest ogromna i skuteczna.

Świetny człowiek i lekarz, konkretna i kompetentna, wspaniale się mną zaopiekowała podczas leczenia szpitalnegi i później. Od dwóch lat pozostaję pod opieką pani doktor i jestem bardzo zadowolona. Lekarz godny polecenia.

bylam tam u tej pani doktor i stwierdzam z calym szacunkiem ze jest wspanialym lekarzem i moge ja polecic kazdej chorej i te poprzednie opinie o niej sa wysane z palca i sa nieprawdziwe

nie podoba mi sie pani doktor jest nieuprzejmna i wyniosla nie rozumialam jak wogule rozmawia zemna o co jej chodzi jest nerwowa i nie slucha co mowi do niej pacjent nie polecam tej pani zadnej chorej

nie podoba mi sie pani doktor jest nieuprzejmna i wyniosla nie

bylam u tej lekarki prywatnie i mimo wysokiej ceny za wizyte jestem bardzo niezadowolona obcasowo zalatwila mnie i moja chorobe nie polecam zdcydowanie tej lekarki nikomu szkoda pieniedzy i czasu

jednym slowem nikomu nie polecam tej lekarki jest poprostu nieuprzejma i nie ma podejscia do pacjenta nie umie pacjentowi w prosty sposob wyjasnic choroby

nie zbudza zaufania u nie nie nie zbudza zaufania u pacietow nie chca u niej sie leczyc

zbudza

chca
niej
sie
leczyc

Wciąż poszukujesz "Onkolog Łódź"?

al. Piłsudskiego 135 (Almed)
al. Wolności 22
Częstochowa