lek. med. Anna Rynkiewicz

Ogólnie lekarz bez zastrzeżeń ale dzisiejsza sytuacja zmusila mnie do podzielenia sie z wami. Od wczoraj próbujemy dostac sie do Pani Rynkiewicz gdzie jest zapisana nasza 7 tygodniowa córeczka, ma problemy z oddychaniem i w nosidełku jest gorzej, dlatego zalezalo nam na umówionej godzinie, wczoraj nie było miejsc, każą dzwonić dzisiaj po 8. Dzwonimy 8:10 niema miejsc, ale prosze przyjechac miedzy 13-15. Dzwonimy o 14, przychodnia mowi ze pusto i mozna przyjechac. W przychodni jedna osoba, po wejściu do Pani doktor moja narzeczona zostala wyproszona i dowiedziala sie ze Pani doktor MOZE nas przyjmie po 15... Do przychodni mamy prawie godzine, umawianie sie 2 dni, ok. Najlepsze ze miejsca byly i to tylko Pani doktor nas zbyła. Druga wizyta u Pani droktor....

Pani doktor to lekarz z powołania :) problem z załatwianiem u 3 latka... Jeżdżenie po przychodniach u innych lekarzy miesiącami a u pani doktor wystarczyła jedna wizyta... Dostaliśmy rozpisane leczenie na miesiąc a już po tygodniu problem się rozwiązał :) dziękujemy i polecany wszystkim :)

Doskonały lekarz wszystko wyjaśni i najważniejsze jeżeli nie trzeba nie wdraża do leczenia odrazu antybiotyku. Polecam jak najbardziej Panią doktor

Tych gwiazdek do zaznaczenia powinno być 6 , a n ie 5 - bo to lekarz nie tylko na piątkę, ale i na szóstkę! :) Jest rewelacyjna : mądra, inteligentna, empatyczna, pomocna, a do tego skromna. To lekarz z powołania , z super podejściem do dzieci, z dużą wiedzą medyczną. Nie ma lepszego. Godna zaufania i polecenia. Dziękuję!

Pani doktor przyjęła mnie w szpitalu z dzieckiem pomimo że mogla odesłać do przychodni . Była bardzo uprzejma zbadała dokladnie dziecko i udzieliła porady jak dalej postępować z choroba. Dziękuję bardzo i pozdrawiam serdecznie