lekarz Anna Rynkiewicz

Lekarz medycyny pracy

Arogancja i uszczypliwe komentarze lekarza spowodowały, że tej osoby z pewnością nikomu nie polecę.

Pani Doktor niemiła, chamska, nieuprzejma. Wtrąca swoje komentarze, które nie powinny mieć miejsca. To mój pierwszy kontakt z takim lekarzem.

Bardzo nieuprzejma, opryskliwa kobieta. Pozwala sobie na komentarze, które są zdecydowanie nie na miejscu. Profesjonalnalista zostawia swoje żale i kompleksy w domu, a nie wyżywa się na pacjencie.

Pani Doktor Anna Rynkiewicz bardzo rzetelnie bada swojego pacjenta, podchodzi do człowieka kompleksowo, uwzględnia wszystkie możliwe dolegliwości zaczerpnięte z wywiadu i historii choroby, badań diagnostycznych; bardzo konkretna w relacjach, u mnie osobiście Pani Doktor zdiagnozowała chorobę biodra, szybka moja reakcja na tę diagnozę bardzo mi pomogła przy podjęciu decyzji o operacji, co doprowadziło do istotnej poprawy komfortu życia; cały czas mogę liczyć na poradę godną zaufania w aspekcie jakości i troski o zdrowie pacjenta.Serdecznie pozdrawiam Panią Doktor, Irena Dymarska.