lekarz Anna Rzymska-Milancej

Psychiatra

2,4

To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry,

Polecam Panią Doktor, jest dobra i pomogła wielu osobom. Leczyli się u niej między innymi: Rudolph Giulliani, Vito Scaletta, Furio Giunta, Vincenzo Cocotti, Paulie Cicero, Paulie Gaultieri, Frank Tagliano, Don Ciccio, Phil Leotardo, Machiavelli, Louis Prima, Valentina Nappi, Pinocchio, Santino Corleone, Bruno Tattaglia, Emilio Largo, Kapitan Alberto Bertorelli, bracia Mario oraz Filippo Inzaghi

PSYCHIATRIST IS VERY SMART DOCTOR. SMARTER THAN CARDIOLOGIST AND SURGEON. Psychiatra to mądry lekarz. Mądrzejszy niż kardiolog i chirurg.

PSYCHIATRIST IS VERY SMART DOCTOR. SMARTER THAN CARDIOLOGIST AND SURGEON.

Psychiatra to mądry lekarz. Mądrzejszy niż kardiolog i chirurg.

Rzym-Mediolan no od razu wiadomo, że to fałszywę dane osobowe, prawdziwę imię i nazwisko pani doktor to Anne Frank

Ania ale nie pyskuj do pacjentów bo oni cie karmiom tak nie wypada :( Bo jedyny inny sposoben na 100 zł na godzine to założenie konta na dwóch takich fajnych portalach społecznościowych na O i R ;)

Ania ale nie pyskuj do pacjentów bo oni cie karmiom tak
nie wypada :(

Wybrałam się kiedyś z wizytą i tuszę i mniemam a również winszuję, że jest to sympatyczna elegancko ubrana w Czarną Koszulę miła Doktorka która pomogła mi na mój "problemik"... Miałam taki objaw psycho-somatyczny, że jak zjadłam dosłownie cokolwiek to czułam się jakbym POŁKNĘŁA KAMORRA... oprócz tego miałam takie dziwne skojarzenia, że mój piesek to SKUBI DU a kobieta za kółkiem kierownicy to DAPNE :/ no i stwierdziłam, że Dapne swego i się wylecze co sie udało za co dziekuje pani Doktor...jest tak piękna pogoda, że do psychiatry to ja chyba sobie dziś polecę 8) :)))))))))) Che La Luna Mezza Mare Mamma Mia Ma' Marinare... Wyzdrowiałam śpiewająco! Dziękuję... :***

Byłem kiedyś u Pani Doktor i powiem rewelacyjna, stara się, miła, uśmiechnięta... Nie narzeka robi co może, uśmiecha się doradza pomaga. Mój kolega Furio Giunta również korzystał z usług pani Doktor bo wydawało mu się w psychozie, że ma Czarna Ręka i myślał, że to jest "NASZA SPRAWA" a Pani ma dyplom z hipnozy hendrixonowskiej i doradziła mu wyobrazić sobie Koza... Nostra i pomogło! :)

Nie polecam! totalny brak zaangażowania, zero zainteresowania. Brak umiejętności nawiązania miłej, serdecznej relacji z pacjentem- brak profesjonalizmu i podejścia. Zadawanie pytań, które do niczego nie prowadzą, męczenie pacjenta, brak chęci i umiejętności niesienia pomocy i udzielania takiej pomocy. Spotkania bezużyteczne i bezwartościowe.

Zdecydowanie odradzam!!! Wizyta spowodowała u mnie chęć popełnienia samobójstwa. Pani doktor jest wyjątkowo antypatyczną i nieprzystępną osobą. Stwierdziła, iż sam odpowiadam za swój stan oraz , że nie podejmie się terapii. Również warunki w jakich przyjmuje są odpychające. Na prawdę NIE polecam - po wizycie jest się biedniejszym o 100 zł, a poza tym człowiek czuje się jeszcze gorzej.