dr n. med. Anna Sałacka

Lekarz rodzinny, Internista

Leczymy się u pani doktor od wielu lat, to jest od chwili powstania Przychodni Rodzinnej na ul.Podgórnej.Profesjonalistka o świetnej pamięci.Pamięta o przypadłościach swoich pacjentów i stawia rzeczowe, kompetentne diagnozy. Solidna i uczynna.Szanujemy i podziwiamy naszą Rodzinną Panią Doktor. KD

KD

Jest wspaniałym lekarzem. Chodzę do Pani Doktor od wielu lat i zawsze Pani Doktor jest rzeczowa,kompetentna, a przy tym bardzo sympatyczna i dba o pacjenta. Wspaniały lekarz-oby takich więcej!

Pani dr Sałacka jest kompetentnym lekarzem. Jest bardzo uprzejma, pacjent czuje, że jest tam dla niego. Jestem pacjentką od kilku lat, przeszłam zabieg chirurgiczny, na który skierowała mnie Pani dr Sałacka. W diagnostyce jest rewelacyjna! Polecam Panią dr!!!!

Pani dr A. Sałacka jest rewelacyjna! Uprzejma, rzeczowa, kompetentna. Wszytsko wyjasni. To jest lekarz, który widzia pacjenta!Od kilku lat jestem pacjentką P. Sałackiej.

Zdecydowanie polecam. Jestem pacjentką od dłuższego czasu.

Zdecydowanie polecam. Jestem pacjentką od dłuższego czasu.