lekarz Anna Sapała

Psychiatra

Zdecydowanie polecam! Pani doktor poświęca czas i słucha pacjeta. Jest konkretna i ma świetne podejście. Jest wyrozumiała. Totalne przeciwieństwo do Pani Dr J. Piaseckiej- trzymajcie sie z dala od Piaseckiej jeśli chcecie sie wyleczyć z depresji!

Wspaniały lekarz, specjalista i co najważniejsze człowiek :) Do tematu podchodzi ze zrozumieniem, na wizycie czujesz się jak na rozmowie ze znajomym :) Pani doktor uratowała mi życie, dzięki przepisanym lekom jest coraz lepiej mogę normalnie funkcjonować :) Polecam w 100% każdemu kto obawia się pierwszej wizyty, jak i tym którzy zrazili się u innych "specjalistów". Oby więcej takich lekarzy w Polsce.