lekarz Anna Sar

Lekarz rodzinny

Pani "doktor" bardzo nie uprzejma. Od pol roku leczylam sie na nawracajace infekcje, za każdym razem dostawalam antybiotyk bo tylko to działało. Miałam kolejny nawrót, poprosiłam o posiew aby wyjaśnić przyczynę problemu, tak zalecil specjalista. Pani odmówiła, bo oni za to płacą. I przepisała lek bez recepty. Badanie musialam wykonać na własną rękę w innej przychodni. Niestety jednak chwile później trafiłam do szpitala bo stan się pogorszył, przez nieudzielenie pomocy. Nie polecam.

Lekarz który kompletnie nie ma podejścia do pacjenta. Traktuje człowieka jak jakiś przedmiot. Po czym stwierdza, że więcej skierowania na badania nie wystawi, bo to kosztuje.

Pani doktor jest nieuprzejma, niekompetentna, nie powinna być lekarzem. Od 3 tygodni przez panią doktor chodziłam z zapaleniem oskrzeli, pani doktor przy pierwszej wizycie zapisała mi antybiotyk bez osłuchania ( co najmniej od 3 lat ten sam antybiotyk mi przypisuje jak jestem chora). Gdy ten nie pomógł znów bez osłuchania przypisała kolejny tym razem w zastrzykach, który też nie pomógł. Mając w karcie że jestem alergikiem, astmatykiem nie osłuchała mnie a ja mało się nie udusiłam tak mnie kaszel męczył, dopiero pomogła mi Pani dr Jolanta Słabczyńska-Kątnik w prywatnym gabinecie. ...

Pani doktor jest nieuprzejma, niekompetentna, nie powinna być lekarzem.
Gdy ten nie pomógł znów bez osłuchania przypisała kolejny tym razem w zastrzykach, który też nie pomógł. Mając w karcie że jestem alergikiem, astmatykiem nie osłuchała mnie a ja mało się nie udusiłam tak mnie kaszel męczył, dopiero pomogła mi Pani dr Jolanta Słabczyńska-Kątnik w prywatnym gabinecie. Pani niby dr Anny Sar nie polecam nikomu, no chyba że ktoś chce umrzeć.