Anna Skłodowska

Witam.Moje dwie wizyty z poważnym problemem zdrowotnym zakończyły się sukcesem.Pani Doktor Anna jest moim zdaniem bardzo profesjonalna.Dodatkowe badania ujawniły mój problem. Czuje się już zdecydowanie lepiej.Nie wiem jak byłoby gdym trafiła gdzie indziej.Poza tym naprawdę miła osoba.Pozdrawiam,dziękuje.

Lekarz z powołania. Skrupulatny wywiad i celna diagnoza. Pani Doktor zawsze interesuje się, czy wdrożone leczenie przynosi pożądane skutki. Wszystko w niezwykle miłej atmosferze i z dbałością o zdrowie pacjenta. Pani Doktor leczy całą moją rodzinę i jest to najlepszy specjalista, zawsze wracamy po trafne porady.

Polecam tego lekarza.Niesamowite podejście do człowieka.Trafna diagnoza,Czego chcieć więcej.Pozdrawiam serdecznie Panią Doktor:)

Wspaniały specjalista oraz bardzo miła osoba.Wyleczyła moje nadciśnienie i skierowała na dodatkowe badania które wykryły schorzenie o którym nie miałam pojęcia.Podejście do pacjenta 10/10 a zastrzyk pozytywnej energii bezcenne.Pozdrawiam Panią doktor serdecznie.

Same wspaniałości !!! Najlepszy lekarz pod słońcem profesjonalizm w 100% , podejscie do pacjenta na medal . Polecam wszystkim!

Doskonały lekarz.Trafna diagnoza,brak pośpiechu i rzadko dziś spotykane podejście do pacjenta.Profesjonalizm.Polecam wszystkim.

Dziękuję za pomoc i poświęcony czas.Diagnoza w stu procentach trafna i efekt leczenia również.Takich lekarzy należy podziwiać.Wcześniej odbijałam się od gabinetów bez efektu.Podejście do pacjenta i uprzejmość na najwyższym poziomie.

Lekarz z powołania - mało takich teraz. Naprawdę bardzo dziękuję za ogromną pomoc. Polecam z całego serca!

Chciałabym serdecznie Pani Doktor podziękować za ogromne zaangażowanie i wspaniałą opiekę lekarską, zwłaszcza za podjęcie leczenia, podczas gdy inni lekarze zgodnie odmawiali nam jakiejkolwiek pomocy i kazali się żegnać. Pani Doktor Skłodowska wykazała się niesamowitą wiedzą, ale przede wszystkim dobrym sercem. To Pani jako jedyna wykryła zapalenie płuc i nie poprzestała aż do wyleczenia, choć główna diagnoza męża nie pozostawia wiele nadziei. Dzięki Pani Doktor wróciła we mnie nadzieja, że są jeszcze lekarze z powołania, którzy walczą o pacjenta do końca. Jeszcze raz serdecznie dziękuję! Żona Wiesława R. z Barcina

Najlepszy lekarz, jakiego znam. Wyleczyła moje wrzody, nadciśnienie i skierowała do innych specjalistów.