lekarz Anna Smida

Witam,byłam u pani dr.pierwszy i ostatni raz,może kobiety w ciąży inaczej traktuje ,bo wie że to jest dobry zarobek na tych paniach,ja byłam tyko zrobić badanie ginekologiczne, mam 45 lat a że jeszcze mam problem z suchością pochwy ,chciałam spytać o poradę może jakieś badanie powinnam zrobić czy jakieś leki zacząć brać ,to lekarka popatrzyła na mnie i powiedziała że to już taki wiek że to normalne i powinnam się z tym pogodzić, szok Przecież to może problem z hormonami nic nie wspomniała czy spytała czy biorę jakieś leki ,nic ...

Przecież to może problem z hormonami nic nie wspomniała czy spytała czy biorę jakieś leki ,nic a nie zapłaciłam mało bo 160 zł za wizytę
Nie polecam z czystym sumieniem

Witam czy ktoś wie w jakich godzinach i kiedy przyjmuje pani doktor w Tarnowie na krakowskiej? Bardzo prosze o jakieś informacjie

SUPER LEKARZ PROFESJONALISTA. RODZIŁAM DRUGIE DZIECKO W TUCHOWIE , OBOK PANI DRUGA , PANI DOKTOR MIAŁA W MIĘDZY CZASIE C.C. I PRZY KAŻDEJ Z NAS BYŁA. POMIMO PRYWATNYCH WIZYT OBOJĘTNIE CZY TO BYŁA GODZINA PORANNA CZY WIECZORNA PRZYJMOWAŁA KAŻDĄ PACJENTKĘ Z UŚMIECHEM I PEŁNYM ZAANGAŻOWANIEM . WIĘCCCEJ TAKICH LEKARZY W TARNOWIE

Witam, bardzo dobry lekarz, świetny fachowiec, godny polecenia.......jedno tylko mnie zirytowało :-( mam 1,5 miesiąca do porodu a Pani doktor mnie informuje o zmianie szpitala!!!!Będzie od czerwca pracować w Tuchowie, odchodzi ze Szczeklika.... i gdzie teraz rodzić????

Bardzo dziękuję Pani doktor za pomoc. Spokój, cierpliwość i szczera dobroć. To dostałam od Pani doktor. Dziękuję raz jeszcze za pomoc zarówno w gabinecie jak i szpitalu. Agata K.

Witam, Chciałabym zapytac Kiedy przyjmuje Dr Smida na Krakowskiej 15? Czy ktos moze wie? kiedy i w jakich godzinach

Czy ktoś się orientuje gdzie aktualnie przyjmuje Pani doktor w ramach nfz ? Bo dzwoniłam na Sowińskiego i tam już nie przyjmuje, pozdrawiam

Jak przyjmuje Pani doktor na Sowińskiego?

Jak przyjmuje Pani doktor na Sowińskiego?

Pani doktor to najlepsza lekarka jaką znam - cierpliwa, profesjonalna, z niezwykle ciepłym sposobem bycia. Indywidualnie podchodzi do każdej pacjentki, poświęcając maksimum uwagi. Pani dr prowadziła nas przez cały okres ciąży. Tak się złożyło że rodziłam w jej obecności i to w dużej mierze dzięki jej pomocy poród stał się dla mnie najpiękniejszym wydarzeniem w życiu. Czułam się bardzo bezpiecznie. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć pani doktor jest aniołem czuwającym nad dobrem swoich pacjentów i tych dużych i tych malutkich. Polecam wszystkim przyszłym mamusiom.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz potrafi zająć się pacjentem POLECAM TEGO LEKARZA