SUPER LEKARZ PROFESJONALISTA. RODZIŁAM DRUGIE DZIECKO W TUCHOWIE , OBOK PANI DRUGA , PANI DOKTOR MIAŁA W MIĘDZY CZASIE C.C. I PRZY KAŻDEJ Z NAS BYŁA. POMIMO PRYWATNYCH WIZYT OBOJĘTNIE CZY TO BYŁA GODZINA PORANNA CZY WIECZORNA PRZYJMOWAŁA KAŻDĄ PACJENTKĘ Z UŚMIECHEM I PEŁNYM ZAANGAŻOWANIEM . WIĘCCCEJ TAKICH LEKARZY W TARNOWIE

Witam czy ktoś wie w jakich godzinach i kiedy przyjmuje pani doktor w Tarnowie na krakowskiej? Bardzo prosze o jakieś informacjie

Zdecydowanie polecam Panią doktor Smidę wszytskim kobietom w tarnowie. Najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam. Przede wszytskim polecam kobietom w ciąży, które mają problem z wybraniem lekarza prowadzącego, co jest niesłychanie ważne!!! Wizyta albo prywatnie w gabinecie na krakowskiej lub w ramach NFZ w poradni przyszpitalnej. ja chodziłam prywatnie z moimi bliźniakami...koszt wizyty tylko 60 z: za każdym razem dokłany wywiad badanie fizykalne, usg, badanie ginekologiczne. W niedziele zgłaszam się nas oddział i w poniedziałek razem z Panią doktor przywitamy na tym świecie moje Maluchy... Jedyny lekarz który poświeca pacjentce bardzo ...

Jedyny lekarz który poświeca pacjentce bardzo duzo czasu...oczywiście jak się siedzi na korytarzu i czeka w kolejce to jest to denerwujace ze kobiety siedza w gabinecie długo....ale każda z nas oczekuje od lekarza poświeconeg czasu...a Pni doktor zdecydowanie poswieca go każdej pacjentce bez wyjatku.
Dodatkowo opanowana, usmiechnięta....Jednym słwem extra!!!

Witam, bardzo dobry lekarz, świetny fachowiec, godny polecenia.......jedno tylko mnie zirytowało :-( mam 1,5 miesiąca do porodu a Pani doktor mnie informuje o zmianie szpitala!!!!Będzie od czerwca pracować w Tuchowie, odchodzi ze Szczeklika.... i gdzie teraz rodzić????

Pani doktor to najlepsza lekarka jaką znam - cierpliwa, profesjonalna, z niezwykle ciepłym sposobem bycia. Indywidualnie podchodzi do każdej pacjentki, poświęcając maksimum uwagi. Pani dr prowadziła nas przez cały okres ciąży. Tak się złożyło że rodziłam w jej obecności i to w dużej mierze dzięki jej pomocy poród stał się dla mnie najpiękniejszym wydarzeniem w życiu. Czułam się bardzo bezpiecznie. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć pani doktor jest aniołem czuwającym nad dobrem swoich pacjentów i tych dużych i tych malutkich. Polecam wszystkim przyszłym mamusiom.

Bardzo dziękuję Pani doktor za pomoc. Spokój, cierpliwość i szczera dobroć. To dostałam od Pani doktor. Dziękuję raz jeszcze za pomoc zarówno w gabinecie jak i szpitalu. Agata K.

Witam, Chciałabym zapytac Kiedy przyjmuje Dr Smida na Krakowskiej 15? Czy ktos moze wie? kiedy i w jakich godzinach

naprawde swietka lekarka! polecila mi ja moja mama,teraz ja polecam ja innym:) chodzilam do niej na sowinskiego w ramach NFZ, potem, gdy zaszlam w ciaze chodzilam do niej prywatnie, bo prywatnie od razu robi usg-za kazdym razem, czy to na NFZ, czy pywatnie, Pani Doktor starannie tlumaczyla mi sposob leczenia i czulam sie tak jakbym byla jej jedyna pacjentka:D to dzieki niej mam mala pchelke, ktora jest moim calym zyciem, bo mialam problemy podczas ciazy..byla przy mnie przy porodzie i nie wziela za to ani zlotowki. Jest kompetentna,i na pewno podczas kolejnej ciazy tez bede do niej chodzic:) dziewczyny, jesli szukacie porzadnego lekarza, to leczcie sie u dr Smidy:)

nAJLEPSZY LEKARZ W TARNOWIE. ZAWSZE POŚWIĘCA SWÓJ CZAS PACJENTOM INDYWIDUALNIE DO ICH POTRZEB, W WYNIKU RÓŻNYCH KOMPLIKACJI PODCZAS CIĄŻY PRZYJMOWAŁA MNIE DO GABINETU BEZ WSTĘPNEGO ZAPISYWANIA. W POCZEKALNI DOŚĆ DŁUGO CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ ALE WARTO BO W RAZIE JAKICHKOLWIEK WĄTPLIWOŚCI WSZYSTKO WYTŁUMACZY TAK PO LUDZKU. TROSKLIWA, JEŻELI TRZYMASZ SIĘ TEGO CO ZALECA CIĄŻA DOTRWA DO KOŃCA. USG KOSZTUJE 40ZŁ.

Czy ktoś się orientuje gdzie aktualnie przyjmuje Pani doktor w ramach nfz ? Bo dzwoniłam na Sowińskiego i tam już nie przyjmuje, pozdrawiam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Tarnów"?

Piotr Janosz

Euromed. Specjalistyczne centrum medyczne
Szewska 12

Jerzy Przybycień

Rogoyskiego 34
33-100 Tarnów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej M.DENT - Stomatologia s.c.
al. 29 Listopada 178A

Dorota Gałka