lekarz Anna Sobańska

Dermatolog, Wenerolog

Po przypadkowej imprezie nabawiłem się klasycznego weneryka. Pani Anna wykazała się bardzo dużym zrozumieniem problemu. Leczenie w maksymalnie intymnej atmosferze, maksymalnie skuteczne, szybkie wyniki.

Leczyłem u niej poważne zapalenie skóry (praktycznie cała twarz czerwona :/) z dobrymi wynikami. Teraz mam cerę bez żadnych zmian chorobowych, a co najważniejsze bez blizn.

Miałam bardzo poważny łupież. Okazało się, że mam zupełnie złe kosmetyki. Przypisała mi prozdrowotne szampony, podpowiedziała kilka domowych metod działania. Faktycznie się udało wyleczyć.

Pani Doktor jest nie tylko niezastapionym fachowcem, ale rowniez potrafi sluchac i rozmiawac - co w naszych czasach jest bardzo rzadkie. Tyle czasu blakalamsie od lekarza do lekarza i nikt nie potrafil odpowiednio mnie zdiagnozowac. Na szczescie trafilam do Pani Sobanskiej. Leczenie bylo dobrane idealnie - w koncu przestalam sie bac wychodzic z domu. W gabinecie spedzalam sporo czasu - poniewaz tak milo mi sie rozmawialo.Z przyjemnoscia chodze na kontrole - bo milo jest wracac do miejsca i ludzi zyczliwych i kompetentnych. Dobrze,ze w obecnych czasach sa jeszcze tacy "ludzccy" ...

Dobrze,ze w obecnych czasach sa jeszcze tacy "ludzccy" ludzie jak Pani Doktor Sobanska.
Moi znajomi wiedza,ze w razie problemow zdrowotnych jak w dym do Pani Doktor.

Zarozumiała i arogancka. Pacjenta traktuje jak zło konieczne. Nie pomogła.

Zarozumiała i arogancka. Pacjenta traktuje jak zło konieczne. Nie pomogła.

Pani doktór jest bardzo profesjonalnym lekarzem,ma bardzo dobre podejscie do pacjenta a mam tu na uwadze aspekt psychologiczny.Z jeden strony jest doskonałym dermatologiem co moze potwierdzic kazdy kto sie u niej leczy/wyleczyl a z drugiej potrafi podniesc na duchu i zrozumiec pewnie sytuacje ktore sa stresujace i trudne a jak wiadomo stres nie pomaga w leczeniu a co gorsze wlasnie utrudnia i to bardzo.Takze polecam bardzo gorąco pania doktor!! Wkoncu znalazlam lekarza godnego zaufania

Polecam tego lekarza! Wkoncu znalazłam osobe kompetentna,ktora zna sie na swoim zawodzie i ma odpowiednie podejscie do pacjenta. Lecze sie u Pani doktor juz jakis czas i widze efekty,zapominam co to uciazliwy tradzik. Oby wiecej takich lekarzy!