lek. dent. Anna Sobocińska-Kozłowska

Pojechałam z bólem zęba do przychodni, w której pani doktor pomaga (rzekomo) w nagłych przypadkach. Mój chyba nie był dość nagły, ponieważ na przybycie pani doktor czekałam dobrą godzinę. Po fatalnym początku dalej wcale nie było lepiej – pani doktor wypisała receptę na antybiotyk i się pożegnała. Nie sprawdziła, co się dzieje, w żaden sposób nie pomogła. Co było przyczyną jej pośpiechu? Nie wiem, być może pozostawiony na podjeździe, odpalony samochód. Zdążyła mnie nim nawet wyprzedzić. Nie polecam.