lekarz Anna Sorbian

Po wizycie u Pani Anny przestałam bać się dentysty :-) Na wstępie wizyty ustaliłyśmy, co będzie zrobione, ile za to zapłacę i co jeszcze powinnam rozważyć na kolejne wizyty. W trakcie cały czas wiedziałam, co za chwilę będzie się działo i byłam uprzedzana o tym, jakie temu będzie towarzyszyć uczucie. Poza tym, przede wszystkim, Pani Anna jest bardzo sympatyczna i cierpliwa. Osobiście będę szczerze polecać :-)

Po wizycie u Pani Anny przestałam bać się dentysty :-)

Być może dobry lekarz natomiast prowadzenie własnego gabinetu raczej nie wychodzi. Wielokrotne przekładanie wizyt i całkowity brak poszanowania czasu swoich klientów.

Byłem na zdejmowaniu kamienia, pani wszystko wytłumaczyła krok po kroku, dlaczego się tak dzieje, co się dzieje, jakie są objawy oraz jakie mogą być ewentualne konsekwencje zostawienia "jak jest". Mimo, że miałem mieć jedynie robiony skaling, to przy okazji zaserwowała mi pełny przegląd uzębienia, tak jak powyżej - z pełnym wytłumaczeniem każdego aspektu, jaki ją zaniepokoił. Wreszcie znalazłem dentystę, do którego będę chętnie wracał!

Byłam u tej Pani parę lat temu. "Leczyła" mi "kanałowo" dwa zęby (górne szóstki) jak się później okazało nie wyleczyła. W jednej zrobił mi się ropień okołowierzchołkowy z przetoką i musiałam przejść skomplikowane i kosztowne leczenie. Drugi ząb jak się okazało na zdjęciu RTG tez jest niedoleczony, kanały nie są w pełni wypełnione i psuje się od środka, przez co będę musiała mieć ząb odbudowywany protetycznie i zakładaną koronę bo ząb się już kruszy. Najgorsze jest to, że powierzchniowo było wszystko ok i przy okazji dopiero okazało się co jest w środku. Zdecydowanie ODRADZAM.